Переїзд із орендованої квартири в Харкові

На відміну від переїзду у свою квартиру, під час оренди житла доводиться переїжджати частіше. Якщо особистих речей небагато, з’їхати можна протягом дня, але якщо у вас вже є майно таке як холодильника, стаціонарного комп’ютера та меблів, то самостійно забрати це не вийде. А що робити, якщо переїзд ще й терміновий? Хазяїн хоче швидко звільнити житло, а значить квартиронаймачам знадобляться послуги переїзду у Харкові.

Звідки ви не переїжджали – це відповідальний захід, до якого потрібно бути готовим. Цікаво, що багато хто знає про це і все одно припускається купи помилок тому що не займається плануванням.
Один з основних промахів – думати, що зібратися вийде швидко, тобто, що у вас трохи речей. Але, зазвичай, виявляється навпаки. І, похапцем намагаючись по-швидкому все упаковати або через те, що сумок не вистачає, деякі потрібні речі просто викидаються.
А якщо виділити час, то всяких неприємностей можна уникнути, забрати все, що хочете, і зробити це без поспіху.

Для наймача зі своїми речами асоціюється той обсяг речей які він привіз з собою. А все куплене поспіхом може здатися “чужим”, хоча це було придбано вже під час життя на квартирі. Через те, що потрібно зібрати свої речі та відокремити від майна орендодавця, переїзд iз орендованої квартири може виявитися складнішим і затягнутим. Отже, виділіть від кількох днів до 1-2 тижнів на загальну підготовку.

Розмова з орендодавцем

Наймач зобов’язаний повідомити орендодавця про своє бажання залишити житло якомога раніше. Зазвичай договір можна розірвати достроково, але доведеться сплатити за всі прописані місяці життя за договором. В окремих випадках можуть застосовуватись штрафні санкції.

Якщо договір з господарем житла ви не укладали, то ви повинні автоматично сплатити перший та останній місяць. Тож будьте готові покрити фінансові витрати на основі розриву домовленості про оренду.

Відремонтуйте всі зламані речі

Поки ви живете та платите, власник не перевірятиме за вами кожен кут. Але перед тим, як виїхати всі зламані речі, потрібно відремонтувати або купити нові. А ще прибратися, винести все сміття та мотлох.
Орієнтуйтеся на обумовлені умови перед зніманням, якщо власник повинен ремонтувати поточні крани і замок, що заїдає, просто повідомте про те, що працює не так в момент коли скажете, що виїжджатимете.

Яка машина потрібна для переїзду у Харкові?

За наявності невеликої кількості речей можна виїхати на звичайному таксі. Але це за умови, що у вас пара валіз, сумок та дрібно-габаритна техніка (електрочайник, ноутбук). В інших випадках доведеться замовляти вантажну машину.

Зазвичай це ГАЗель або ЗІЛ “Бичок”. Вантажопідйомність цього транспорту 1-1,5 тонни для ГАЗелі та 3 тонни для “Бичка”. Якщо ви довго прожили на орендованій квартирі, то напевно вже обзавелися власним майном у вигляді посуду, побутової техніки, дивана та шафи. Іноді великогабаритне майно залишають за місцем проживання та купують собі нове на іншому місці, але якщо перевозити із собою, то лише на спеціалізованій машині.

Часто люди так і роблять, самі збирають речі, та наймають тільки транспорт чи просять друзів, у кого така машина вже є. Якщо все це ви вже організували, саме час подумати, що потрібно при переїзді на орендовану квартиру.

Які речі потрібні на орендованій квартирі?

Знімне житло відноситься насамперед до наявності даху над головою. Те, що ви приїдете на все готове, ніхто не гарантує. Щоб не зіткнутися з такою проблемою, слід заздалегідь дізнатися, що є з техніки та меблів на новому місці. Деякі власники не тримають багато меблів, іноді в приміщенні навіть пристойної шафи немає. Тому наймачам часто доводиться самим докуповувати деякі необхідні речі або змінювати старі на нові (за свій рахунок або за рахунок орендодавця).
Дізнайтеся яких предметів першої необхідності не вистачає ще до того, як приїдете і домовитеся з власником житла про їх купівлю. Решту можна буде придбати вже після новосілля.
Якщо ви з’їжджаєте від батьків і поки що не маєте стабільного заробітку, подумайте про те, щоб обрати свою першу квартиру з повним комплектом меблів, посуду та техніки. Так у вас не буде потреби купувати стіл або стільці. Обговоріть з власником яким чином вирішуватимуться несправностi і хто буде розпоряджатися майном після закінчення оренди, якщо ви раптом купите собі новий диван та ін.

Переїзд від батьків на орендовану квартиру ускладнений тим, що ви з собою візьмете лише особисті речі. Тобто вся побутова хімія, постільна білизна, лазневе приладдя, може навіть виделки та ложки доведеться знову купити. Іноді навіть чайник і мікрохвильову піч треба купувати за свій рахунок. Але такі предмети зазвичай потім переїжджають разом із людиною.

Власне, через ці причини переїзд варто продумувати заздалегідь, щоб потім не боліла голова з чого пити чай або в чому гріти воду. Створити собі комфорт зможете лише ви.

Квартирний переїзд, навіть якщо їхати потрібно через весь Харків, може бути не виснажливим, якщо ви правильно налаштуєте себе, заздалегідь зберетеся і подбаєте про транспорт.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Обратный звонок


Оставьте номер Вашего телефона и мы перезвоним Вам!