Перевезення великих дзеркал

Коли ми готуємося до переїзду не завжди розуміємо, у що саме нам доведеться упаковувати побутове приладдя. Завжди існує ризик пошкодження, тому над упаковкою слід ретельно подумати. Сьогодні використовуються такі матеріали як: пухирчаста плівка, стрейч-плівка, щільний папір, газета. Особливої ​​уваги слід дотримуватися при упаковці крихких предметів, таких як скло та дзеркальні поверхні. З невеликим об’ємом скла або дзеркал можна впоратися самостійно. Але для транспортування великогабаритних предметів (наприклад, дзеркал для підлоги) краще використовувати послуги вантажоперевезень.

В принципі, з одним невеликого розміру дзеркалом можна впоратися самостійно, але якщо у вас їх багато, то краще не ризикувати.
По-перше, ви вбережете себе від псування предмета.
По-друге, розбите дзеркало вважається поганою прикметою.
І, щоб не переживати даремно, розповімо вам про те, як перевезти велике дзеркало.

Як можна запакувати дзеркало для перевезення?

При переїзді ви найімовірніше виявите, що у вас набагато більше дзеркал, ніж можна собі уявити. У будь-якому випадку знайдуться як маленькі, так середні та великі. З маленькими особливих проблем не виникне – їх можна просто перевезти у своїй сумці. Під ними маються на увазі кишенькові або настільні.

Якщо виріб має середній розмір, наприклад, дзеркало у ванній, його можна просто обернути м’якою тканиною, а потім покласти в коробку. Якщо немає коробки, можна обійтися пухирчастою плівкою. У спрощеному варіанті можна обернути предмет тканиною чи навіть газетами та укласти серед м’яких речей. Це можуть бути як пакети з речами, так і ковдри.

Складнощі виникають вже з перевезенням великих дзеркал: або підлогові екземпляри, або велике довге дзеркало зі стулки шафи-купе.

Для транспортування великих предметів знадобиться певний пакувальний матеріал, і це не лише пухирчаста плівка. Вам потрібен буде скотч, ножиці, пінопласт, маркер та коробка. Спочатку потрібно наклеїти скотч хрестом від одного кута до іншого. Потім потрібно обернути виріб у пухирчасту плівку та закріпити скотчем. Потім знадобляться два листи пінопласту, тому що доведеться вкласти дзеркало між ними.

Конструкція з пінопласту також закріплюється скотчем. У результаті отримане укладається в коробку. Вже потім можна приступати до процесу перенесення і поїздки до нового місця. Якщо розумієте, що великої коробки немає і ніде її придбати, цей етап можна упустити. Наприкінці процесу вам лише доведеться замовити вантажників і транспорт для переїзду.

Як здійснюється перевезення дзеркал?

У попередньому пункті ми говорили, що знадобиться маркер. Переважно він потрібний для того, щоб на коробці написати інструкцію для вантажників. Насправді, обов’язково потрібно підписати що це дзеркало, тоді працівники мувінгової компанії розумітимуть, як саме їм варто поводитися з цим предметом. Що стосується правил перевезення та навантаження, вам не потрібно пояснювати вантажникам, що потрібно робити. Вони самі повинні знати все про цей процес. Ви можете дати їм лише деякі рекомендації за наявності можливих дефектів виробу.

Загальні правила перевезення виглядають так:

  • велике дзеркало не можна укладати на підлогу машини;
  • кріпити його потрібно у вертикальному положенні за допомогою спеціальних ременів до однієї з бічних стінок у кузові транспорту.
  • перед самим перевезенням потрібно домовитися з підрядником про те, якою дорогою саме поїде машина. Потрібно вибрати маршрут із рівним покриттям або близьким до цього. Будь-які ями, трясіння, різке гальмування можуть пошкодити тендітний предмет. Тому перед від’їздом обов’язково перевірте, чи добре і щільно він закріплений. Потрібно переконатися, що саме нічого не гойдається.

Логічно, що в якийсь момент вам може знадобитися допомога. Питання може викликати не тільки те, як перевезти довге дзеркало, але і як його запакувати, якщо воно дуже тяжке?

Найпростіший варіант у цій ситуації – покликати когось на допомогу. Але якщо ви розумієте, що навіть удвох не впораєтеся (а завжди існує ризик розбити дзеркало, особливо важке), то краще упаковку довірити працівникам перевізної компанії. По приходу вони вже принесуть потрібний матеріал для упаковки, швидше за все навіть коробку, і за рахунок своїх сил зможуть швидко упакувати вашу річ без ушкоджень. Ця послуга оплачується окремо, але це єдине рішення такої ситуації для тендітної та самотньої дівчини. Якщо розумієте, що можете самі впоратись, тоді на цьому можна заощадити.

Перевезення дзеркала здається дуже простою витівкою на перший погляд. Але все дуже індивідуально та залежить від габаритів самого виробу. Не завжди можна здійснити всю роботу самому, а везти по суцільних вибоїнах тим більше не хочеться нікому.

Але у мувінгової компанії на це дивляться не як на проблему, а як на складність, якої можна уникнути. Тому тверезо оцінюйте свої сили і звертайтеся до вантажників, коли це необхідно.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Обратный звонок


Оставьте номер Вашего телефона и мы перезвоним Вам!