Перевезення музичних інструментів

Музичні інструменти дуже тендітні і вимагають особливо дбайливого до себе ставлення. І якщо удар зовні вони переживуть, то звучання розладнається, а інструмент доведеться наново налаштовувати. У поєднанні з тим, що музиканти звикають і прикипають до роботи на одному інструменті, уявіть яка акуратність потрібна для їх перевезення. Тому краще не робити цього часто і все ж таки звернутися за послугами вантажників.

Чому потрібно звертатися до професіоналів?

Крихка конструкція фортепіано та роялів не призначена для перевезення зовсім. Якщо при перенесенні шафи ви її вдарили, то скол та інший незначний дефект лише незначно вплинуть на його функціональність, а ваду у зовнішньому вигляді можна буде замаскувати. Для музичних інструментів удар матиме більш тривалі наслідки. Наприклад, можуть порватись струни або подряпатися кришка. Виправити ці дефекти не вийде швидко, до того ж це спричиняє додаткові витрати.

Імовірність пошкоджень інструменту при самостійному перевезенні – 90% та вище. Не говорячи вже про те, що навіть кваліфікованим вантажникам нелегко поводитися з вагою по 300-400 кг.
При цьому, навчені люди займаються вантажною роботою щодня і добре розуміють у яких місцях варто бути акуратними та які інструменти потрібні, щоб тягнути рояль сходами. Тому саме підготовленість та досвід – те, що потрібно для перевезення роялю.

Етапи перевезення

Для перевезення стаціонарних музичних інструментів проводиться демонтаж ніжок та обов’язкове закріплення всіх рухомих частин. Тобто все те, що може “гуляти” під час спуску інструмента, не повинно бовтатися. Якщо не закріпити кришку, що захищає клавіші, можна зачепитися і сильно пошкодити її. Ніжки потрібно знімати, щоб вони не зламалися і не билися об дверні отвори.
Саме ”тіло” інструменту обертають стрейч-плівкою, іноді у комбінації з тканиною, картоном чи поролоном для захисту фасадної частини фортепіано від пошкоджень.

Наступним і найскладнішим кроком буде спуск сходами. Це ж стосується і підйому на поверх. Для носіння використовуються ремені, що оперізують, для рівномірного розподілу ваги на тіла вантажників. Іноді можуть застосовуватися візки – набір інструментів залежить від компанії в якій працюють ці самі вантажники.

Як і якою машиною перевозити музичні інструменти?

Для подорожі цілком підійде звичайна вантажна газель. Їхати доведеться акуратно та повільно. Водій прокладе маршрут з огляду на якість дорожнього покриття та кількість трафіку на обраній ділянці.
У кузові машини інструмент доведеться надійно закріпити: бовтатися і битися об стінки фортепіано ГАЗелі не повинен. Знизу підстелити щось м’яке (зазвичай поролон), щоб удари від днища машини не пошкодили інструмент.
Щоб підняти його до кузова знадобиться гідравлічна система, спускати доведеться так само.
Особливості перевезення великих музичних інструментів
Основна вимога до перевезення – доставка музичного інструменту без пошкоджень та розладу.

По приїзду потрібно буде вивантажити фортепіано або рояль, занести на своє місце і заново зібрати.
Для навантаження-розвантаження муз. інструменти виділяються від 2 до 4 фізично міцних осіб.
З’ясовувати чи входить упаковка у вартість перевізних робіт необхідно перш ніж погодитеся співпрацювати з фірмою. Часто така послуга платна.
Тепер ви знаєте все про перевезення улюбленого інструменту в машині, а значить розумієте, що без професійної допомоги не обійтися, бо відремонтувати рояль буде важче, ніж заплатити за послуги вантажоперевезення.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Обратный звонок


Оставьте номер Вашего телефона и мы перезвоним Вам!