Перевезення верстатів та обладнання

Далеко не кожна компанія, пов’язана з вантажоперевезенням має потужності для перевезення великогабаритних вантажів. А, між тим, такелажні роботи необхідні в багатьох виробничих сферах.
Такелажні роботи – це комплекс заходів щодо підняття, переміщення великих і великовагових вантажів та їх подальше встановлення на місці вивантаження. Не варто думати, що навантаження виробничого обладнання – п’ятихвилинна справа. Це вивірений процес, який повинен проводитися підготовленим, досвідченим фахівцем.

Наш багаторічний досвід в цій ніші дозволив нам налагодити всі етапи процесу, починаючи від демонтажу і закінчуючи фінальним встановленням вантажу в кінцевій точці.

Як ми працюємо?

Вартість такелажу варіюється від обсягів необхідних робіт. Для зручності наш фахівець може прорахувати повну вартість робіт і необхідну кількість працівників при виїзді на об’єкт.

У нас в штаті працює кваліфікований персонал з досвідом перевезення токарних верстатів будь-яких розмірів.

Вимоги до такелажників:

  • вміння проводити кваліфіковану візуальну оцінку габаритів вантажу, його ваги;
  • досвід встановлення і фіксації як самого вантажу, так і розміщення допоміжного устаткування для встановлення верстата в потрібному місці;
  • виконання попередньої перевірки вантажного устаткування на предмет готовності до роботи, виявлення несправностей, підтримання робочої техніки в справному стані.

Такелажні роботи мають на увазі не тільки фізичну працю, а й розумову тому як необхідно вміти правильно закріплювати вантаж, працювати з підйомним краном, а головне вміти швидко виконувати свою роботу.

При переміщенні виробничих потужностей доводиться оперативно здійснювати переміщення безлічі верстатів, а вартість послуг спирається на вагу вантажу. Щоб уникнути простою, робота повинна виконуватися в чітко поставлених тимчасових рамках і з акуратністю по відношенню до дорогого обладнання.

Чому потрібно звертатися до нас?

По-перше, ми надаємо всю необхідну техніку, людей і повністю контролюємо процес. Ми працюємо з урахуванням певної техніки безпеки і захищаємо територію, щоб в момент переміщення захистити сторонніх людей від травмоопасного середовища.

Власники великих підприємств не можуть самостійно перевезти всі верстати з цеху. Для цього потрібна команда, яка вміє правильно розподілити навантаження і в найкоротші терміни перемістити обладнання зберігши його експлуатаційні характеристики і габарити.

Команда, яка відповідає за демонтаж і монтаж верстатів повинна володіти інженерно-технічним знанням і вміти працювати з такими підручними засобами як лебідки, троси, захоплення, стропи, ремені.

Часто доводиться працювати в умовах обмеженого простору, без можливості використання спецтехніки, що ускладнює виконання вантажно-розвантажувальних робіт і збільшує загальний час витрачений на переміщення вантажу. Ми займаємося цим більше 10 років, чітко розуміючи які дії потрібно буде робити вже після первинного огляду. Під кожну роботу формується своя команда, яка повністю здійснює весь процес.

Як порахувати вартість?

Ціна на такелаж верстатів формується в залежності від ваги токарних верстатів і часу роботи маніпулятора і автокрана. Тобто для кожного обсягу робіт вартість буде відрізнятися. Бюджет ви зможете дізнатися після того, як наш фахівець проведе оцінку, і він же озвучить вам ціну. Ще ви можете самі прикинути вартість, орієнтуючись по нашим розцінками на сайті.

Можливо це обійдеться дорого … Але не дорожче вашого обладнання і прибутку, який ви отримуєте від справної працюючої техніки. І яку ми допоможемо перевезти без єдиної подряпини.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Обратный звонок


Оставьте номер Вашего телефона и мы перезвоним Вам!