Перевезення малого вантажу

Вантажоперевезення – ця послуга дозволяє перемістити дрібні і великі вантажі на нове місце. Велика спокуса здійснити все самому і заощадити. Але завжди є ризик, що вантаж не доїде цілим і неушкодженим. Більшості не хочеться переплачувати. Навіщо тоді використовувати послуги вантажоперевезення по Харкову?

Незважаючи на те, що переїзд здається нескладною справою, є маса нюансів, пов’язана навіть з малогабаритними предметами. Робота професіоналів неочевидна для багатьох. Тому і сплачувати маленький переїзд не всі хочуть. Розглянемо причини чому варто скористатися послугами профільної компанії і які види перевезень краще не робити самому.

Чому слід вибрати послуги перевезення компанією?

1 Причина – налагоджений процес. Час – це головний фактор, котрий простежується на вартості послуг. Від вантажної команди, навіть якщо це дві людини, чекають оперативності. Ці люди знають, що, як і куди вантажити, щоб не порушити баланс машини. Значить і в дорозі буде менше ризиків потрапити в дорожню пригоду. До водія також надаються вимоги – досвід безаварійних поїздок і знання міських маршрутів. А значить вантаж доїде швидко і по рівній дорозі.

2 Причина – упаковка предметів. Якщо вам здається що у вас мало речей, то ви просто ще не почали упаковувати їх. Це займає не тільки час, але ще вимагає наявності пакувальних матеріалів і уважності. Клієнти часто губляться в цьому процесі, що вимотує нерви. Замовляючи цю послугу, ви звільняєте себе від цих мук. У підготовлених людей все вийде точніше і швидше.

3 Причина – дбайливе ставлення. Від вантажників хочеться бачити акуратність при навантаженні, вивантаженні предметів. Так як якщо б вони робили те ж саме для себе. І ми прекрасно розуміємо бажання клієнтів зберегти вантаж. Працівники нашої компанії не дадуть з’явитися тріщинам і відколам на предметах, які так дорогi вам.

4 Причина – вантажопідйомність машини, наявність підйомника. Очевидно, що для перевезення малогабаритних вантажів, наприклад шафи, не потрібно наймати вантажівку. Шафу можна розібрати і перевезти на звичайному легковику. Інша справа коли потрібно перемістити кілька тонн вантажу. Тут вибір машини стає більш актуальним, тому що вантажопідйомність також впливає на ціну роботи. А розібратися з цим вам допоможуть наші фахівці: підберуть потрібну машину і узгодять інші деталі. Для важких предметів на зразок верстатів або кухонного холодильника краще наймати транспорт з підйомником – це знизить ризик пошкоджень обладнання при завантаженні та розвантаженні.

5 Причина – вартість. Незаперечна перевага співпраці з компаній – невелика вартість на послуги дрібних перевезень. У більшості випадків вся робота займає не більше 2-3 годин, а крім низької вартості, клієнт ще отримує гарантію роботи і кваліфікований персонал.

Які види переїздів не варто здійснювати самому?

Переїзд – це завжди стрес. Для вас, ваших близьких, вихованців, колег. Морально підготуватися до нового місця проживання або роботи непросто, що говорити про те, що потрібно ще й меблі, техніку до цього підготувати.

Квартирний переїзд – один з найскладніших, через велику кількiсть предметів. Одночасно перевозиться дуже багато дрібних і крихких предметів: чашки, вази і т. д.. Якщо у вас немає газелі, то наймати машину доведеться в будь-якому випадку. Найм приватних перевізників недоцільний бо доведеться додатково шукати вантажників в порядності яких ви не можете бути впевнені. У компанії всi люди і машини вже напоготові.

Офісний переїзд – предметів менше, але все потрібно швидко зробити за вихідні, щоб співробітники вийшли на нове місце вже в перший будній день. Дрібні вантажоперевезення особливо актуальні так як найчастіше, переїжджають невеликі офіси.

Перевезення малогабаритного обладнання: музичні інструменти, виробничі станки, будматеріали, котли і все що важке можна швидко завантажити з підйомником і привезти за місцем призначення.

Вивіз сміття – ця послуга стане в нагоді при ремонті. Накопичиться багато відходів при демонтажі і старого непотрібного начиння, яке можна вивезти за один раз, а не носити відрами до найближчого контейнера. Тим більше, що не всі предмети вийде одному винести.

Виходить, що можна взагалі не думати про перевезення малогабаритних вантажів?
Так, саме це ми і хотіли сказати. Те що раніше викликало сумніви і занепокоєння, тепер можна довірити нашим вантажникам. А про все інше ми подбаємо самі.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Обратный звонок


Оставьте номер Вашего телефона и мы перезвоним Вам!