Перевезення з гідробортом – всі нюанси

Переїзд на нове місце завжди супроводжується стресом. В першу чергу, це сам переїзд. Але часто потрібно ще й транспортувати громіздкі речі з собою, такі як меблі. У таких випадках доводиться наймати спеціальну машину і вантажників, що вимагає додаткових фінансових витрат. Тим більше, що вантажники можуть пошкодити меблі при її навантаженні в машину вручну. Якщо ви не хочете ризикувати збереженням свого майна, потрібно розглянути замовлення послуги вантажоперевезень з функцією гідроборту.

Гідроборт або гідроліфт – це автоматичний підйомний механізм, що служить для навантаження і вивантаження майна для його перевезення. Такий механізм встановлюється на машині і може опускатися до рівня землі і підніматися до рівня причепа. Це сильно полегшує завдання транспортування важких предметів.

Переваги гідроборту

Конструкція може бути встановлена під нахилом, що дозволяє закочувати великогабаритну техніку та інші предмети. Якщо мікроліфт забезпечений власним джерелом живлення, то можна встановити відкладений підйом вантажу, що стане в нагоді при завантаженні великої кількості предметів і заощадить час.
Основними його перевагами є:

  • максимальна вантажопідйомність (понад 10 тонн);
  • кріплення проводиться на болтах, що дозволяє встановлювати агрегат на різні машини;
  • Простота використання: керування часто реалізовано за допомогою важеля;
  • естакада або вилочний навантажувач не потрібні;
  • немає потреби у спеціальному огляді.

У більшості випадків потрібно регулярно змінювати олію і закладати мастило для шарнірів, підшипників і перевіряти рівень заряду акумулятора. Основне обслуговування у разі проблем з гідробортом забезпечується компанією-власником.
Тип кріплення до машини може бути вертикальним і виходить, що платформа підпирає створки кузова машини. Інша реалізація слайдер, тобто платформа зберігається під машиною і виїжджає з під неї.

Особливості перевезення з гідробортом

Не всі транспортуючі компанії володіють достатньою кваліфікацією для здійснення перевезень подібного роду. Тим більше, що вартість завжди буде вище в холодний час. Погодні умови можуть позначитися на тривалості і вартості робіт (вантажникам платять за кожну годину роботи). Нічний або денний час завантаження також відіграють роль.
У зимовий час збільшується витрата пакувального матеріалу. Позначається і вантажопідйомність машини. Часто трапляється так, що клієнт замовляє транспортний засіб, але його вантажопідйомності виявляється недостатньо для перевезення всіх необхідних габаритних об ‘єктів.
Для уточнення деталей і уникнення переплат потрібно зв ‘язуватися з компанією і питати чи надає вона такі послуги взагалі. Спеціаліст допоможе визначитися з класом вантажопідйомності засоби та гідроборту відповідно.

Без сумніву, вантажоперевезення з гідробортом дозволять заощадити ваші сили і засоби в процесі переїзду. Навантаження великих товарів вручну вантажниками змушує замовника додатково оплачувати цю працю співробітникам компанії, покладаючись на їх акуратність і чесність. Але, для збереження майна, рекомендується мінімізувати втручання людини. Навантажувальна платформа дбайливо підніме товар вгору, а далі його залишиться тільки закотити в кузов машини. На жаль, ціна на перевезення варіюється залежно від кількості і ваги об ‘єктів. Підібрати краще рішення вам допоможуть наші співробітники, а ви за демократичну ціну зможете і зберегти ваші гроші, і отримати якісний сервіс, сумлінних працівників і неушкоджені речі.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Обратный звонок


Оставьте номер Вашего телефона и мы перезвоним Вам!