Підготовка до перевезень у зимовий час

Переїзд в зимовий період відрізняється від перевезень в іншу пору року. Взимку температурний режим та дорожні умови накладають власні обмеження на поїздки містом. Недарма рекомендують при можливості переносити свої плани на більш теплий час. Але, якщо чекати ви не можете, перша порада, яку ви прочитаєте у цій статті – не шкодувати гроші на послуги переїзду.

Отже, підготовка до зимового переїзду потребує більше часу, уваги та обов’язкового плану. Тому розпочинати підготовку потрібно заздалегідь – за 1-2 тижні до передбачуваної дати.

Складання-розбирання шаф, демонтаж-монтаж навісних конструкцій та пакування матеріалів можна замовити. Але є ті дії, які вам доведеться зробити самому.

Намітити дату переїзду

Складність у тому, що прогноз погоди може підвести вас. З іншого боку, саме на прогноз треба орієнтуватися. Слiд вибрати день у який не буде великого снігу чи дощу та мінімальний мороз.

Запланувати зимове перевезення краще на початок грудня або наприкінці зими (кінець лютого-перша половина березня). У ці періоди практично не буває морозу та мало снігу. Тому небезпека травматизму менша. Але якщо вам потрібно переїхати саме в січні, то доведеться вжити додаткових запобіжних заходів.

Подбайте про те, щоб дату поїздки можна було перенести за потреби. Мокрий дощ із морозом – жахливий час не лише для їзди, а й для ходьби вулицями. Тому транспортна компанія має передбачати варіант перенесення, а ви повинні пам’ятати про цю можливість.

Як упаковувати речі взимку?

Холод може легко пошкодити цілісність виробу і порушити роботу електричних плат. Для рослин та домашніх вихованців тривалий вплив низької температури теж стане згубним. Тому краще віддати гроші за пакувальні матеріали, ніж за купівлю нових речей.

Для упаковки потрібні поролон та пухирчаста плівка. А для перенесення майна ще знадобляться коробки, скотч. Якщо є старі ковдри та непотрібні теплі речі, їх можна використовувати для утеплення.

Все тендітне потрібно обмотати в кілька шарів пухирчастою плівкою, на дно коробки або сумки покласти поролон. Він пом’якшить тряску. Поролон між коробками пом’якшить їхні удари між собою при їзді по вибоїнах.

Інша справа з рослинами та тваринами. Того ж собаку або кішку можна окремо відвезти на своїй машині, а клітку з хом’яком взяти собі на руки, якщо їдете в салоні вантажної машини. До речі клітку потрібно утеплити (щоб нівелювати протяги знизу і з боків постелити утеплювач), а для перевезення кількох вихованців можна замовити утеплений транспорт.

Для рослин є парочка обов’язкових правил:

  • не поливати ґрунт перед вантажоперевезенням взимку – він замерзне, а рослина помре дуже швидко;
  • при упаковці в коробку верхівка повинна бути зовні – її обмотати пухирчастою плівкою.

Додаткова підготовка

У той час як основне дорожнє полотно обробляється складами, що протидiют замерзанню, у своєму дворі ви таке навряд чи зможете забезпечити. Тому, перед приїздом машини, розчистіть заїзд у ваше подвір’я та тротуари. Повірте, це допоможе міцно стояти на ногах вантажникам і зберегти себе і ваші речі цілими.

На час винесення речей можна на підлозі квартири постелити картон – він дасть зчеплення для мокрого взуття і не дозволить зіпсувати покриття вологою та брудом.
Також можете запропонувати вантажникам чай та каву, щоб вони могли зігрітися та підтримувати темп роботи. Якщо ви їм допомагатимете, то самі одягніться відповідно – на морозі навіть за 5 хвилин можна замерзнути і сильно застудитися.

Складнощі квартирного переїзду взимку

У зимовий період зростає кількість травм надворі. Тому вантажники працюватимуть повільніше, так само й вантажна машина пересуватиметься містом.
Ожеледиця на дорогах, пробки, рясний снігопад – все це сповільнить водія, тому що він прагне безпеки та успішного завершення поїздки. Не квапте працівників транспортної компанії, і все пройде добре.

Будьте готові до підвищення вартості переїзду, якщо плата за роботу не зафіксована спочатку. І пам’ятайте: чим далі їхати, тим тепліша упаковка знадобиться вашому майну. Та й взагалі, переїжджати краще у теплий час, а не взимку.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Обратный звонок


Оставьте номер Вашего телефона и мы перезвоним Вам!