Підготовка приміщення до переїзду

Переїзд – штука нехитра, як вважає багато хто. Незважаючи на реальну складність процесу, це не заважає більшості думати, що можна переїхати в нове приміщення і без допомоги професійних вантажників. Тому вони залучають друзів і некомпетентних порадників в допомогу, що закінчується псуванням майна ще на етапі винесення. Тим часом, крім списку речей потрібно заздалегідь підготувати квартиру або будинок, в який планується в’їжджати. Мало хто про це думає, але саме тому послуги переїзду в Харкові затребувані серед населення.

Нижче розповімо про неочевидні речі при переїзді, про які часто забувають.

Підготовка квартири до переїзду

В’їжджаючи в житлове приміщення не всі думають про те, що в квартирі потрібно прибрати перед приїздом вантажників. Великогабаритні речі типу комодів і шаф навряд чи будуть пересуватися в майбутньому тому їх потрібно заносити і ставити в чисте приміщення. Зробіть вологе прибирання і подбайте про те, щоб ніяких зайвих предметів не стояло на підлозі. Про безпеку стін, підлоги і стелі краще подумати заздалегідь.
Захистити підлогове покриття від подряпин і вм’ятин можна старим килимом або картоном. Можна навіть поліетиленову плівку постелити. Два останніх матеріалу краще закріпити, щоб вони не з’їжджали під час перенесення речей.

Двері можна захистити за допомогою тієї ж поліетиленової плівки. Іноді двері потрібно знімати, щоб забезпечити безперешкодний прохід для вантажників. В особливих випадках дверний прохід потрібно заздалегідь розширити або по можливості розібрати меблі, щоб занести їх в потрібну кімнату. Зробіть виміри арок і речей, що перевозяться і будете розуміти, що куди вільно проходить.


Обов’язково розплануйте заздалегідь, що і де буде стояти. У випадку з маленькою квартирою зробіть план з розміткою, щоб всі речі помістилися і покажіть план робочим. Так ви заощадите час і не переплатите за роботу. Це ще допоможе вберегти стіни, а вантажникам не доведеться носити диван з кімнати в кімнату.

При підготовці приміщення до переїзду переконайтеся, що в комодах не залишилося зайвих предметів. При транспортуванні на нове місце вони з великою ймовірністю можуть пошкодитися.

Велику техніку оберніть в бульбашкову плівку або м’який матеріал, щоб вона не втратила презентабельний вигляд. Стрейч в цьому випадку не підходить тому що не володіє амортизаційними властивостями. Пом’якшувальним матеріалом потрібно обгорнути усі гострі кути кожного крупногабаритного предмета, який транспортується – це знизить ризик пошкодження як техніки, так й іншого майна.

Всі зайві предмети на стінах, включаючи фіранки краще зняти і прибрати до закінчення переїзду.
Якщо у вас є особливі побажання або місця, де слід бути особливо акуратним, можливо дорога обробка та інше, обов’язково скажіть про це працівникам нашої компанії. Вони врахують всі побажання.

Що ще можна зробити перед переїздом?

В першу чергу – прибирання. Ми згадували вище вологе прибирання. Але в кращому випадку приберіть як слід, помийте підлогу, щоб привезти майно в чисте приміщення. З урахуванням того, що ви нечасто будете пересувати речі в подальшому їх краще розміщувати на чисту поверхню.

Проведіть ревізію. Швидше за все, накопичилася безліч непотрібного, що пора давно винести на смітник. Тим більше, що якщо для навантаження-розвантаження залишиться менше предметів, то час на роботу і ціна теж зменшаться.

Обов’язково приберіть всі предмети з поверхні шаф, полиць і зсередини. Весь одяг, статуетки, посуд обов’язково перевозяться окремо, а збирати їх під час переїзду займе багато часу.

Вище ми описали основні моменти того як підготуватися до переїзду в іншу квартиру. Якщо ви відповідально підійдете до цього, то зрозумієте, що існує безліч додаткових нюансів – ми описали лише основні.

Як підготувати квартиру до виїзду?

Це не менш важливе питання для тих хто продав квартиру і збирається з’їжджати. Псувати чуже житло – погана затія тому дверні прорізи потрібно убезпечити до того як почнуть виносити дивани та холодильники. Те ж саме відноситься і до самого майна: сховайте кути під м’яким матеріалом, щоб не подряпати стіни.

Плануючи переїзд не забувайте, що необхідно подбати заздалегідь про нове місце. Це позбавить від стресу і допоможе з легкістю перенести процес. А наші вантажники допоможуть оперативно розставити речі в новому будинку, акуратно, не залишаючи слідів, прислухаючись до ваших побажань.
Якщо ви все ще думаєте як підготуватися до переїзду, то сміливо надайте ці турботи нам. У нас великий досвід в перевезеннях будь-яких типів і є всі необхідні пакувальні матеріали для збереження майна, і міцні вантажники.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Обратный звонок


Оставьте номер Вашего телефона и мы перезвоним Вам!