Правильний розподіл вантажу у фурі і надійне його кріплення

Будь-який переїзд неодмінно пов ‘язаний з транспортуванням різних вантажів. Захід це досить складний і відповідальний, оскільки від правильної його організації залежать цілісність речей і безпека під час руху на вантажному автомобілі. Поэтому вантажно-розвантажувальні роботи повинні виконуватися з дотриманням певних правил, і краще якщо це будуть робити кваліфіковані фахівці.

Правильне завантаження фури, на що звернути увагу

Організовуючи офісний або квартирний переїзд, до кожного етапу даного процесу слід ставитися з максимальною відповідальністю. Це повною мірою стосується і того, як правильно завантажити фуру. Тим більше, що завдання це непросте, і вимагає від виконавців наявності певних знань, досвіду і дотримання низки важливих правил. Це пояснюється тим, що саме неправильний розподіл вантажу і ненадійне його кріплення, є основними причинами псування і втрати частини речей, а також виникнення аварійних ситуацій на дорозі.

Важливо – потрібно не тільки надійно зафіксувати вантаж, а й зробити це правильно, з дотриманням норм і вимог, які регламентовані у відповідній документації. До речі, ці правила діють у більшості країн Євросоюзу. Зокрема, вони також регламентовані CMR Конвенцією.

  1. Підготовка транспортного засобу та вантажу до транспортування. На цьому етапі потрібно правильно підібрати транспортний засіб для переміщення певного типу вантажу і його особливостей. Тут враховуються багато факторів, починаючи з того, як завантажити фуру без перевантаження, і закінчуючи способом його упаковки, габаритних розмірів, необхідності додаткової фіксації і так далі. Після цього, слід перевірити кузов машини. Важливо, щоб він був у справному стані, без видимих деформацій і пошкоджень, чистим, на підлозі було протиковзке покриття, при необхідності оснащений ременями та іншими пристосуваннями для кріплення продукції або домашнього начиння. Якщо використовуються ремені, то це повинні бути спеціальні кріпильні пристосування відомих і перевірених виробників. Ніяких мотузок і тросів незрозумілої якості та міцності. Дотримання цих умов безпосередньо впливає на комфортно і безпеку руху і цілісність перевезених товарів і речей.
  2. Розподіл навантаження. Щоб максимально ефективно і раціонально використовувати весь простір вантажного транспорту, а також забезпечити безпеку багажу і захистити ходову частину автомобіля від передчасного зносу, необхідно знати як правильно розташувати вантаж у фурі. Для цього в розрахунок береться навантаження на кожну гость. Важливо, щоб вона не перевищувала номінальних значень і коефіцієнтів, зазначених у технічному паспорті. Ось ряд основних моментів, які допоможуть розібратися в тому, як розподілити навантаження на осі.
    По-перше, по можливості, вона повинна бути рівномірною. По-друге, якщо планується дозавантаження в декількох місцях, то потрібно правильно скласти маршрут, з урахуванням характеру продукції, що перевозиться. По-третє, при перевезенні великогабаритних речей (меблі, побутова техніка та інші) вони повинні бути надійно закріплені. По-четверте, не можна допускати надмірного навантаження на задню частину довгомірів і причепів, оскільки це може призвести до розгойдування і навіть стати причиною ДТП. По-п ‘яте, при перевезенні труб, рулонів, їх слід укладати вздовж кузова, і фіксуючи розпорядками або куточками. Це дозволить не допустити переваги на один бік (борт).
    Готуючись до тривалої поїздки, не рекомендується сильно навантажувати передню частину кузова. Це істотно знизить навантаження на передні колеса (рульові), а також зробить керування транспортним засобом більш легким і комфортним.
  3. Розстановка палет у фурі без перевантаження осей. Здійснюється з урахуванням багатьох факторів – тип піддонів (євро – 120х800 мм, фінський 1200х1000 мм, американський – 1200х1200 мм або напівпіддон – 800х600 мм), маса кожного разом з вантажем, допустиме навантаження на вісь, вид транспортного засобу, кількість і конфігурація осей. Підібрати оптимальну схему можна за допомогою спеціальних онлайн програм, які можна легко знайти в інтернеті.

Порада – іноді, щоб додатково завантажити ще кілька кубів вантажу, досить просто змінити схему розстановки піддонів у кузові або зняти товар з палет.

Підводячи підсумок всьому вищесказаному, можна виділити кілька загальних рекомендацій – не перевантажувати вантажний автомобіль, понад зазначені, в технічній документації, параметрів. Вантаж розподіляти всередині кузова максимально рівномірно і надійно його фіксувати. Обов ‘язково враховувати характер, продукції, що перевозиться, і особливості машини.

Незважаючи на уявну простоту даних рекомендацій, дану роботу, все ж краще звертатися в спеціалізовані компанії, фахівці якої зможуть підібрати найбільш відповідний транспорт, для виконання конкретних завдань. Також вони знають, як правильно кріпити вантаж у фурі, і вміють професійно це виконувати. При необхідності вони допоможуть з навантаженням і вивантаженням товару або домашніх речей, збиранням/розбиранням меблів, упаковкою кухонного начиння. Головно, що все це буде зроблено максимально швидко, акуратно, з гарантією цілісності і збереження вантажу, що перевозиться.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Обратный звонок


Оставьте номер Вашего телефона и мы перезвоним Вам!