Переваги переїзду вночі

При переїзді важливо приховати цей факт від сусідів. Але вдень переїхати без відома інших мешканців неможливо. А от уночі, як би важко це не здавалося, можна організувати безшумний переїзд. Мувінгові компанії можуть забезпечити не тільки тихий розбір та винесення меблів, а й здійснити її перевезення на газелі до кінцевого пункту.

Варто зауважити, що такий переїзд має свої особливості та переваги, про які ви дізнаєтеся нижче.

Переваги нічного переїзду

Збереження конфіденційності – не єдиний плюс нічного вантажоперевезення. Серед інших переваг:

  • можливість упоратися швидше. Вільні ліфти, коридори та дороги дозволять вільно рухатися у приміщенні та зручно припаркувати вантажну машину. Ніч – ідеальний час для переїзду офісу, щоб працездатність колективу переривалася мінімумом;
  • економія часу та коштів. Якщо у звичайний час переїзд може зайняти 10 годин, то у нічний час – на 2-3 години менше. Що відповідно і коштуватиме дешевше;
  • відпадає необхідність змінювати повсякденні плани. Ви зможете завершити свої звичайні справи і навіть трохи відпочити перед безсонною ніччю. Якщо все відбуватиметься у будній день, то з роботи відпрошуватись не доведеться;
  • переїзд уночі – найкраще рішення для літнього періоду. Працювати в прохолодному повітрі набагато легше, ніж знемагати від спеки та нестачі повітря вдень. Те ж відноситься і до продуктів, що псуються, які можуть не пережити вплив високих температур.

Кому потрібен переїзд у нічний час?

Навіть якщо ви вже в голові порахували скільки зможете заощадити, необов’язково, що така послуга підходить саме вам. А кому вона тоді підійде?

  1. Тим, хто вдень працює і крім ночі іншої можливості немає. Якщо відпроситись ніяк не можна, то, само собою, переїжджати потрібно ввечері та вночі.
  2. Якщо ви живете у великому місті. Вдень у густонаселених пунктах на внутрішньоміських дорогах можна застрягти у пробці. Адже оплата роботи вантажної машини вважається погодинно. Значить пробка – це переплата, а в мегаполісах і того доведеться стояти годинами. Перевезення меблів вночі через напівпорожні дороги пройде не тільки швидше, а й безпечніше.
  3. Керівник компанії. Він зацікавлений у тому, щоби його підлеглі не відривалися надовго від роботи. І щоб не заважати працівникам та не давати екстра вихідні персоналу, можна здійснити вантажоперевезення вночі.

Тому якщо їхати до кінцевої точки 30-40 хв і вдень у вас є вільний час, краще відмовитися від цієї опції. Швидше за все, заощадити не вийде або навіть переплатите.

Недоліки переїзду вночі

Не думайте, що вночі взагалі не зіткнетеся з труднощами. Проблеми, які заважають мешканцям планувати переїзд у нічний проміжок часу – відсутність світла та шум. Особливо шумно стає в процесі розбирання великогабаритних меблів, тому що часто використовуються шуруповерт і молоток. У найближчих квартирах швидше за все мінімум звуків все-таки буде чути. А це може спричинити невдоволення сусідів.

Інший мінус – немає денного освітлення. Це, звичайно, ускладнює роботу і в процесі можуть виникнути труднощі, але фахівці з мувінгової компанії вже мають досвід подібних робіт. Це означає, що вони прийдуть до вас із освітлювальним обладнанням та всім потрібним інструментом. Як результат, безшумно та максимально акуратно впораються з роботою.

Вибирайте який варіант для вас зручніший, виходячи з особистих обставин. Перевезення меблів уночі має вагомі переваги перед денним переїздом. З іншого боку, денний переїзд підійде, якщо їхати недалеко, і ви не залежите від інших факторів.
Бажаємо вам легкого нічного переїзду!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Обратный звонок


Оставьте номер Вашего телефона и мы перезвоним Вам!