Переваги послуги з доставки будматеріалів

Що робити якщо намічається ремонт в квартирі? Або навіть будівництво нового будинку? В першу чергу потрібно їхати в будівельний магазин, а краще гіпермаркет. Або варто скористатися доставкою будматеріалів?

Подивимося які переваги є у цієї послуги і чому вона так затребувана серед наших клієнтів.

Процес вибору будматеріалів

Якщо ви думаєте, що витрачати гроші – це задоволення поспішаємо вас розчарувати. Вибір будматеріалів супроводжується частіше головним болем, ніж приємними емоціями. Якщо ви самостійно все вибираєте, подумайте скільки всяких саморізів і інших витратних матеріалів доведеться підбирати. А вибір шпалер або ламінату – в такому розмаїтті добре буде якщо сподобається тільки пара варіантів. А якщо їх 5-6 сподобалося відразу?

Проблема самостійного вибору в тому, що його потрібно зробити і при цьому врахувати ще безліч нюансів. Виручає в таких випадках вміння розбиратися в матеріалах, але не у всіх воно присутнє і не всі бажають цим займатися поодинці.

Для квартири потрібно вибирати менше предметів, а для будівництва будинку доведеться думати про все. Це безліч витраченого часу, сумнівів, нервів. У таких ситуаціях і звертаються за доставкою будматеріалів. Але можна ще й ношу поїздок в магазини перекласти на компанію. У такому випадку потрібно лише оформити замовлення.

Доставка і підйом

Великогабаритні матеріали типу балок, рулонів руберойду і т. п. В поодинці транспортувати складно. Вони громіздкі і важко закріплюються навіть при наявності власної машини. При сильному вітрі і великій швидкості їзди нерідкі випадки, коли закріплений матеріал зривається з машини і створює аварійну ситуацію на дорозі.

Компанії спеціалізуються на вантажоперевезеннях використовують великогабаритні транспортні засоби (Камази і зіли) з вантажопідйомністю від декількох тонн. За рахунок такої техніки реально привезти відразу великий обсяг будівельних матеріалів. У більшості клієнтів такої можливості немає.

Наприклад, пісок і щебінь, що використовуються для отримання бетонного розчину продаються в мішках. Купити такі матеріали і привезти їх не складає труднощів, але тягати на спині мішки, щоб вивантажити їх у сухе місце, напевно, не хочеться нікому. Тому додатково замовляється послуга занесення будматеріалів, а в Харкові багато п’ятиповерхівок, що ускладнює підйом матеріалу на верхній поверх без ліфта.

При будівництві дороги або приватного будинку потрібен набагато більший обсяг, що змушує наймати машину. В такий момент ціна стає вирішальним фактором. Сам вже не довезеш 100-200 кг, а значить потрібно знайти підрядника, який привезе пісок або що інше додому. Вартість у компаній розраховується з кількості кубометрів і самого виду матеріалів.

Як вибрати якісні матеріали?

Мало хто розбирається в виробниках будматеріалів, але від покупки потрібна якість. А у вантажної компанії вже є необхідний досвід, який і дає їм перевагу. Співробітники підкажуть, що потрібно вибрати і в якій кількості.

Після прийняття вашої заявки складається кошторис і обговорюється бюджет і виробники. Витративши гроші на послуги профільної компанії, ви вбережете себе від відповідальності, витрати часу, побоювань за якість та інші турботи.

Наші клієнти вже оцінили переваги послуги доставки і підйому будматеріалів. Рекомендуємо не намагатися вийти з ситуації своїми силами, а просто зателефонувати нам. І ми все швидко привеземо.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Обратный звонок


Оставьте номер Вашего телефона и мы перезвоним Вам!