Проблеми вивезення будсміття

Абсолютно будь-які будівельні роботи супроводжуються мішками сміття. Обрізки кабелів, шпалери, фурнітура, арматура – список можна продовжувати довго. Зазвичай всі відходи будівництва упаковуються в мішки і виносяться на острівець сміття в бачок. Але як часто можна помітити, ці бачки переповнені. Багато людей не особливо церемоняться з пошуком місця, просто ставлять сміття поруч з баком. А між тим є відходи, які потрібно правильно утилізувати, щоб вони не забруднювали навколишнє середовище. Для цього потрібно організовувати вивіз будівельного сміття.

Алгоритм вивезення будсміття

На відміну від звичайних побутових відходів будсміття може бути набагато більш токсичне для навколишнього середовища. Наприклад, це лаки і фарби, які можуть пошкодити як грунт, так і водойми.
Не можна і не потрібно складати відходи ремонтних робіт біля будинку або баків. За це передбачені адміністративні покарання згідно із законодавством України. Краще відразу зносити все в бак, де вже комунальні служби будуть розбиратися з утилізацією. Але якщо накопичилося занадто багато відходів і всі вони в бак не вмістяться, то проблему вивозу сміття можна вирішити за допомогою спеціалізованих компаній.
Алгоритм вивезення включає в себе такі дії:

  • збір відходів;
  • сортування;
  • упаковка в мішки;
  • погрузка і вивезення на місце переробки або утилізації.

Мало хто думає про належну утилізацію відходів, тому не знають, як і куди вивозити сміття, що скупчилося. При зверненні в компанію спеціально навчені люди приїдуть і зроблять всю роботу за вас, включаючи використання спеціальної техніки для транспортування сміття.
Якщо будівництво велике, то потрібно влаштовувати періодичне вивезення, бо залишків після закінчення будівництва може бути так багато, що за один раз їх всi не вивезеш.
Якщо роботи відбуваються в квартирі, то не доведеться влаштовувати склад мішків під дверима і на сходовій клітці. А сусідам не доведеться стрибати через ваше “добро”.

Як і куди вивезти сміття самостійно?

Угода про вивезення сміття з ліцензованою компанією – найпростіший спосіб вирішення проблеми. Але у випадку з ремонтом квартири про це можна подбати самостійно. При відсутності витрат на сам вивіз, навряд чи ви зможете відвезти все на легковій машині. Доведеться найняти Газель або ЗІЛ.
У кожному місті є список майданчиків, який є у вільному доступі. Зазвичай це приміські території тому потрібно дивитися як туди дістатися.

Розраховуйте час тому що самостійна навантаження мішків і великогабаритного сміття з урахуванням дальності поїздки можуть зайняти цілий день.
Плюс самостійного вивозу – економія на роботі співробітників і техніки компанії-перевізника.

На жаль, більше причин займатися цим самостійно немає.
При замовленні послуги вивезення вам не доведеться витрачати час і сили. Розцінки мувінгових компаній дають можливість кожному скористатися їх послугами. Це набагато легше і зручніше.

Проблема утилізації

Якщо ви підтримуєте екологію, то напевно хочете переконатися, що ваше сміття буде утилізовано і не зашкодить довкіллю. В Україні вже кілька років рухаються до європейських стандартів щодо утилізації та переробки сміття. Але такі послуги зазвичай надають тільки спеціалізовані особи за окрему плату.
Це може стати вирішенням проблеми при зміні обладнання або техніки, яка вже застаріла. При цьому побутова техніка поставлена ​​поруч з острівцем зазвичай надовго там не затримується, і її встигають прибрати до рук небайдужі мешканці. Тому утилізація найбільше підходить для великих підприємств.

У промислових масштабах проблема як позбутися від будівельного сміття не виникає взагалі. У більшості випадків полягає контракт з підрядником, який всю роботу робить сам.

Як сортується та утилізується сміття

Як і побутові відходи, будсміття потрібно сортувати. Збирати його зручно в поліпропіленові мішки.
Сміття ділиться на 3 великих категорії:

  1. Велике, що вимагає спеціальної техніки для транспортування.
  2. Сміття від оздоблювальних робіт.
  3. Залишки різних матеріалів (деревина, труби, кабелі).

Залежно від матеріалу спосіб його утилізації може відрізнятися. Метал, наприклад, переплавляють, а з цегли дроблять на щебінь. Не всі матеріали можна утилізувати одним способом.
Найбільш екологічний і фінансово вигідний спосіб – переробка. Але в нашій країні цей бізнес мало розвинений.

Для пересічного населення питання вивезення та утилізації також мало неактуальний. Але якщо у вас несподівано з’являються гори сміття після будівельних робіт подбайте про те, щоб він нікому не завдавав шкоди. Зробіть це самі або за допомогою послуги вивезення.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Обратный звонок


Оставьте номер Вашего телефона и мы перезвоним Вам!