Супровід переїзду квартири

Переїзд – завжди хвилює і втомлює. На жаль, клієнти вантажоперевізних компаній насамперед намагаються організувати перевезення майна самі. За допомогою вони звертаються коли розуміють, що самі не впораються, або коли не хочуть витрачати на це час. Як правило, краще одразу залучати до справи вантажників, адже будь-який квартирний переїзд потребує супроводу.

У чому складність переїзду?

Ви коли-небудь намагалися робити генеральне прибирання? Якщо так, то розумієте наскільки багато у вашій оселі різних речей. Але уявіть, що вам доведеться всі ці речі розсортувати, запакувати, а потім ще й завантажити. Вже від однієї думки про такий захід деяким людям стає не по собі.

Для цього і потрібен супровід вантажів. Це допомога спеціалізованої компанії при якій частину, а може і всю роботу візьмуть працівники перевізної компанії.

Співробітництво можливе у 2 формах: часткове та під ключ. Перша опція популярна тому що вантажники роблять тільки частину роботи (наприклад, виносять та заносять меблі), тобто замовник може заощадити (зазвичай це відноситься до самостійної підготовки та упаковки майна). Повний переїзд коштує дорожче і користуються ним не всі. Про це детальніше розповімо нижче.

А поки що з’ясуємо які ще складнощі можуть бути. Крім власне пакування речей потрібно їх підготувати та підібрати правильний ізолюючий матеріал. Цілком імовірно, що ви дістанетеся до складу предметів, якi мало використовуються, вкритих пилом. Отже доведеться їх ще й витерти, а потім упакувати.

Неправильна упаковка, недостатня кількість коробок та багато витраченого часу та нервів є основними складнощами. Але потім треба організувати машину, завантажити і вивантажити коробки, розставити все по поличках в новій квартирі. Для однокімнатної квартири все, що потрібно для переїзду в нову квартиру, може вміститися в 3-5 коробок. Якщо йдеться про просторе приміщення, то тільки збирати речі можна кілька тижнів.

Часто проблеми виникають ще й у дорозі. Пересічний водій може і знає найкоротший шлях до місця призначення, але як довезти всі тарілки цілими навряд чи.

І головне, що після цього, в новому житлі потрібно буде все розпакувати і знову розставити по місцях. Недарма багато хто відчуває стрес перед переїздом.

Які послуги надають вантажоперевезення?

Професійні підрядники надають повний спектр послуг з виїзду та в’їзду, включаючи різні види перевезень та різну спецтехніку для полегшення процесу.
В результаті можна отримати такі послуги:

  • демонтаж або розбирання великогабаритних речей. Наприклад, шафу-купе неможливо вивезти цілком, потрібно попередньо розібрати на дрібніші складові, що підлягають виносу;
  • підготовка та упаковка речей. Під цим розуміється повний збір, упаковка у плівку або папір, сортування по коробках та складання опису. Останнє потрібне щоб орієнтуватися між коробками;
  • винос на вулицю та завантаження коробок у машину. Сюди також відноситься закріплення майна всередині машини, щоб воно не тремтіло в кузові при їзді;
  • перевезення при квартирному переїзді – один із складних етапів тому що потрібно спланувати маршрут рівними дорогами так, щоб не потрапити в довгу пробку;
  • вивантаження та занесення речей у нове приміщення. Це завершальний етап, при якому часто потрібно виконання такелажних робіт, а це додаткове фізичне навантаження.

І це лише основні роботи, можна сказати без подробиць. Зробити таку роботу без заминок самостійно практично неможливо. Тим більше це стосується навантаження-вивантаження важких предметів.

Переїзд під ключ

Принадність цієї послуги в тому, що всю роботу вантажники зроблять за вас, тільки заплатіть. Під ключ означає, що вам потрібно буде узгодити всі етапи, час та дати. Упаковку, навантаження та розвантаження до порогу іншої квартири зроблять самі працівники перевізної компанії.

При цьому можна отримати гарантії, що всі речі приїдуть у безпеці. Це ідеальний варіант переїзду для великих приміщень та для тих, хто не хоче ризикувати своїм часом, здоров’ям та нервами.

Само собою, повний або частковий супровід переїзду відбувається тільки на розсуд клієнта, але ми рекомендуємо вам довіритися тому, що краще, ніж кваліфікований вантажоперевізник, таку відповідальну роботу не зможе зробити ніхто.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Обратный звонок


Оставьте номер Вашего телефона и мы перезвоним Вам!