Поради щодо вибору вантажників

При переїзді покладатися тільки на свої сили не варто. У 90% випадків ці ідеї закінчуються зламаними речами, нестачею місця, лайкою і нервовими зривами. Такий результат не дивує – переїзд для непідготовленої людини пов’язаний з переживаннями і стресом. У більшості випадків що-небудь йде не так навіть при попередньо проведеній підготовці.
І це ми ще не врахували той момент, що під час перевезення речей також можуть виникнути проблеми так як вагу речей необхідно правильно розподілити в кузові машини. Але і професійних вантажників в Харкові не так просто знайти.

Основна проблема підрядників – далеко не всі з них професіонали. Наймаючи людей в приватному порядку відповідальність за все майно лягає на замовника, при тому, що тяжкості він переносити не буде. Провину вантажників з боку потрібно буде ще довести. Власноруч платити за можливе псування майна багато хто не хоче. Тому звертаються в компанії, які спеціалізуються на перевезенні речей і надають повний спектр послуг.

Як вибрати вантажників для квартирного або офісного переїзду?

Професійний вантажник – людина з певною вправністю. Людина, яка займається цією роботою роками може прорахувати обсяг робіт, підказати машину і всі необхідні інструменти. Само собою, його знання прийшли як частина досвіду, бо щодня доводиться стикатися з десятками різних предметів, які потрібно якнайшвидше перенести в вантажну машину.
Чоловік, який займається щоденними розвантаженнями матиме атлетичну статура, широкі плечі і сильні руки. Якщо до вас додому приїжджають худі студенти, швидше за все в компанії текучка і до вас прислали недавно найнятого працівника.
Не зайвим буде поцікавитися і відгуками про компанію або ж прочитати про них в інтернеті. Компанія може хвалити себе, але реальні замовники розкажуть правду незважаючи ні на що.
Більше розуміння про те як вибрати вантажників для переїзду можна отримати подивившись на зовнішній вигляд вантажників. У іменитих компаній є форма, а у порядної локальної компанії співробітники будуть одягнені однаково або навіть мати одну і ту ж безіменну форму. Поняття іміджу компанії актуально навіть для невеликих фірм.

Переваги вибору нашої компанії

Реалії такі, що на ринку присутні десятки вантажоперевізників, кожен з яких хоче загребти собі більше клієнтів. Але ми керуємося якістю. І ми не готові знехтувати їм щоб догодити кількості.
Звертаючись в нашу компанію ви отримуєте такі вигоди:

  • ми надаємо професіоналів своєї справи, якими керує бригадир. Ці люди з досвіду знають і на око можуть сказати чи влізе річ в ліфт і як її найкраще транспортувати;
  • наші хлопці міцні фізично – роботи багато і вона їх загартовує;
  • ми цінуємо ваш час, тому наші працівники не сидять склавши руки, а намагаються зробити все якомога акуратніше і заощадити ваш час;
  • ми надаємо всі необхідні інструменти для упаковування і перенесення предметів: ремені, візки, пухирчату плівку і т. д.;
  • у нас ви можете вибрати машину для переїзду, але якщо раптом ви не знаєте помістяться ваші речі, то ми допоможемо з вибором;
  • якщо ви замовляєте у нас послуги вантажників для підйому і перенесення вантажу ми укладаємо двосторонній договір. Таким чином, ми гарантуємо вам спокій і збереження речей.

Ви можете замовити послуги перевезення зателефонувавши на наш номер.
А якщо ви ще не визначилися – бажаємо вашому переїзду бути легким, а найнятим працівникам відповідальними.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Обратный звонок


Оставьте номер Вашего телефона и мы перезвоним Вам!