Сучасна техніка для знесення будівель

Знесення багатоповерхового будинку або висотної будови в центральній частині великого міста процес досить складний і трудомісткий. При його виконанні необхідно суворе дотримання заходів безпеки, будівельних і санітарно-гігієнічних норм, а також потрібно створити мінімум проблем і незручностей, жителям будинків, розташованих у безпосередній близькості. Природно, що даний вид робіт можуть виконувати тільки кваліфіковані фахівці з використанням спеціальної техніки. У Харкові, замовити професійний знесення будівель, можна в компанії “Грузчики Харьков”. Висока якість і безпека проведених робіт, а також їх виконання в оптимальні терміни обумовлено професіоналізмом майстрів, великим досвідом і використанням спецтехніки для руйнування будівель, плюс використання сучасних технологій.

Як швидко знести будинок

Складнощі, при демонтажі висотних будівель, виникають в першу чергу через велику різноманітність конструкцій:

 • Панельний будинок;
 • Цегляна багатоповерхівка з несучими стінами (поздовжніми, поперечними);
 • Каркасна будова;
 • Залізобетонні конструкції;
 • Комбінована споруда.

Щоб знести такі споруди, в умовах густонаселеного міста і щільної забудови можна використовувати кілька варіантів. Перший – з використанням праці промислових альпіністів і численних працівників з професійним обладнанням і ручним інструментом. Другий – це задіяти спеціальну техніку, що дозволяє виконувати демонтаж будівель і споруд безпечно, швидко, акуратно і економно. У таких роботах, може застосовуватися велика кількість різної техніки, а також її модифікацій і навісного обладнання. Але є спеціалізована вузькопрофільна техніка, яка використовується тільки для демонтажу будівель.
У цій статті ми розберемо, як називається техніка для знесення будівель, які її види бувають і особливості їх конструкцій.

Як зносити будівлі, технологія процесу

Демонтаж споруд передбачає виконання певних видів робіт:

 • Аналіз будови та прилеглих територій;
 • Вивчення розташування комунікацій та інженерних мереж;
 • Вибір способу демонтажу;
 • Очищення будівлі від усього обладнання та предметів;
 • Руйнування надземної частини;
 • Демонтаж фундаменту;
 • Засипання і вирівнювання котловану;
 • Сортування та вивезення відходів і будівельного сміття.

Головними машинами, що застосовуються для знесення будівель, є екскаватори на гусеничному ходу. Якщо планується знесення будівлі висотою до 4-х поверхів, то цілком можна обійтися і стандартною технікою. Якщо висота будова більша, то потрібна вже спеціалізована техніка для демонтажу будівель, яка забезпечена стрілами більшої довжини, і оперує великим набором навісного обладнання та інструментів, необхідних для сортування і дроблення відходів.

Основні види і типи спецтехніки для знесення будинків

Демолятори – це гусеничні екскаватори, з довгими (часто змінними) стрілами, що оснащуються різним обладнанням і пристосуваннями. Наприклад, гідрозахоплення, гідравлічні ножиці, для перекушування арматури, сталевих прутів і труб або гідромолоти, з якими питань як знести бетонну перегородку або цегляну стіну не виникає.
Гідроножниці є одним з найважливіших і найпоширеніших інструментів спеціального призначення. Їх підрозділюють на крашери, які призначені для первинного руйнування, і на мультипроцесори, що відрізняються своєю універсальністю і багатофункціональністю. Такий інструмент зазвичай забезпечується кількома видами змінних “щелеп” і ротатором, що дозволяє обертатися на 360.
Грейфери – вантажозахоплені пристрої, що істотно спрощують процес демонтажу стін і навантаження великокускових будівельних відходів, а також їх дроблення.
Не знаєте як знести непотрібну будівлю, в найкоротші терміни, з мінімальними витратами і з дотриманням всіх будівельних норм і вимог безпеки, звертайтеся до фахівців. В результаті ви отримаєте 100% результат і економію часу, нервів і фінансових коштів.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Обратный звонок


Оставьте номер Вашего телефона и мы перезвоним Вам!