Такелаж сейфів і банкоматів: особливості організації та важливі моменти

такелаж сейфов и банкоматов

Переїзд на нову фізичну адресу – часто приємний, але завжди неймовірно клопіткий захід, у процесі підготовки до якого слід враховувати масу нюансів, наприклад, таких, як перевезення сейфів і банкоматів. З цією проблемою стикаються практично всі компанії і багато приватних осіб. Перевезти громіздке обладнання навіть за допомогою професійних вантажників часто неможливо. На щастя, спеціально для вирішення подібних проблем існують компанії виконуючі такелажні роботи, про особливості організації яких варто поговорити більш детально.

Такелажні роботи: що це і коли потрібно їх замовляти

Вам точно необхідний такелаж сейфів і банкоматів, якщо:

  • габарити сховища не дозволяють винести його через двері;
  • маса конструкції становить 200 кг і вище;
  • електронна “начинка” обладнання вимагає максимально акуратного обігу.

Важливо розуміти, що з більшістю звичайних сейфів, використовуваних для зберігання корпоративних документів і механічними замками запросто впораються звичайні вантажники, але іноді без допомоги фахівців з такелажу не обійтися. Їх основна перевага – володіння і вміння користуватися складним обладнанням, необхідним для виконання транспортування об ‘єктів з перерахованими вище особливостями.

Такелаж сейфів користується попитом серед приватних осіб і комерційних організацій в рівній мірі. Як перші, так і другі зацікавлені в безпечному транспортуванні власних сховищ, де знаходяться важливі документи і цінності. Окремо варто згадати компанії, що надають послуги з тимчасового зберігання різних речей. Сейфи можуть встановлюватися на вокзалах, торгових і бізнес центрах – скрізь, де потенційні клієнти можуть бути зацікавлені в користуванні цією послугою.

Такелаж банкоматів найчастіше замовляють різні фінансові організації. Такий тип перевезення також необхідний власникам платіжних терміналів, серед яких безліч приватних підприємців і навіть державні підприємства. Перевезення банкоматів в широкому сенсі включає в себе такелаж будь-яких електронних систем в габаритному корпусі. Вони можуть використовуватися для прийому готівкової та електронної оплати за різні послуги від запису до лікаря до придбання квитків на концерти. Це дуже зручно для користувачів і знижує витрати на утримання обслуговуючого персоналу. Більшість терміналів немає необхідності витягувати через вікно, оскільки габарити спочатку передбачають проходження через стандартні двері, але саме в них знаходиться електронна складова, що вимагає дбайливого ставлення.

Транспортування сейфів і банкоматів: етапи перевезення

Вся процедура такелажних робіт складається з декількох кроків. В першу чергу зв ‘яжіться з фахівцями, щоб дізнатися чи можливе транспортування сейфів, без задіяння спеціального обладнання, або яка саме техніка знадобиться. Для цього достатньо повідомити по телефону або електронним повідомленням марку і модель сховища. Зазвичай ці дані вказуються зсередини на дверцятах або задній стінці. У крайньому випадку, представник компанії може приїхати і оцінити транспортування сейфа, але це збільшує витрати часу. Самі такелажні роботи проводяться в три етапи:

  1. Демонтаж і навантаження сейфів і банкоматів. Для цього можуть використовуватися ремені і троси, підйомні крани і візки, а також більш складні системи.
  2. Транспортування банкоматів і сейфів. Для перевезення застосовується стандартний вантажний транспорт, додатково обладнаний спеціалізованими кріпаками та амортизацією, що перешкоджає пошкодженню електроніки від тряски.
  3. Встановлення обладнання. Послуги такелажу передбачають комплексний підхід до вирішення вашого завдання. Використовуючи ті ж самі пристосування що і при навантаженні, фахівці помістять сейф або банкомат в потрібне місце.

Пам’ятайте, що, звертаючись в компанію перевізник і укладаючи з ними договір ви страхуєте себе від ризиків. Заслуговуюча довіри організація, що спеціалізується на такелажних роботах, обов ‘язково дасть гарантію збереження вашого обладнання в процесі демонтажу, перевезення та установки.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Обратный звонок


Оставьте номер Вашего телефона и мы перезвоним Вам!