Утилізація сміття після будівництва

Ремонт житлових та нежитлових приміщень супроводжується появою величезної кількості сміття при демонтажі старих покриттів. Його збирають у мішки і зазвичай складують поруч з приміщенням, яке ремонтують, аж до закінчення ремонту. Іноді відходів настільки багато, що доводиться оплачувати вивіз сміття, тому що далеко не все можна викинути в контейнер.

Викидати будівельні відходи в звичайний контейнер з харчовим сміттям біля будинку заборонено. Для цього призначені спеціальні човни, які набагато більшi стандартних сміттєвих ящиків. У наших реаліях такі пристосування ставляться для кількох будинків відразу, а тягати важкі мішки за пару сотень метрів не викликає ні найменшого бажання. Та й заставляти сходові клітини брудними мішками протягом декількох місяців не вийде.

При капітальному ремонті можливе перепланування приміщень, що тягне за собою знесення не несуть перекриттів всередині приміщення. Тоді сміття буде ще більше. Якщо його не можна викинути в звичайний контейнер, то постає питання про утилізацію будівельного сміття. Але як і куди його везти?

Наслідки самостійного вивезення будівельних відходів

Швидше за все у вас укладений договір з фірмою що здійснює утилізацію. Тоді потрібно всього лише дотягнути кілька десятків мішків до потрібної зони. Але недобросовісні підрядники взагалі не обмовляють такий пункт в контракті на обслуговування, а значить звалище будвідходів буде просто збиратися і псувати природу і зовнішній вигляд прибудинкової території.

Якщо все ж компанія повністю займається утилізацією сміття, то можна і потягати мішки. Тільки врахуйте, що деякі можуть важити і під 70 кг: тягати такі тяжкості півдня важко навіть для молодого організму.

Можна не напружуватися сильно і винести всi мішки, поставити поруч зі звичайними контейнерами. Але за такі гори сміття належить за законом штраф. Отруйні суміші на віконних рамах шкідливі для навколишнього середовища. Тому будівельний мотлох вивозиться гнити на міські звалища на сотні років.

Крім втоми грає роль час. Адже ви можете провести зовсім за іншим заняттям, а не тягати на спині непідйомні тяжкості. Так вам і самому це набридне після перших двох спринтів.

На жаль, можна навіть отримати травму якщо погано розподіляти навантаження. Удари і розтягнення навряд те, що ви очікуєте від процесу утилізації. Ще один мінус – будівельний пил, який осідає і на мішках. Це крупно і дрібнодисперсні частинки від яких потрібно захищати дихальні шляхи. Під час руху на вас може постійно сипатися пил, яким ви будете дихати.

Переваги найму професійного підрядника

Розберемо по порядку, що ви отримаєте, звертаючись до нас за послугами прибирання будівельного сміття:

  • надаємо спектр машин для навантаження різного об’єму сміття від газелі до камаза;
  • також ми надаємо вантажників, які зроблять всю найскладнішу частину роботи за вас;
  • у нас постійний колектив, що дає гарантію оперативної і чесної роботи, тому що ми не хочемо підводити своїх клієнтів;
  • не ламаємо ціну бо намагаємося зрозуміти наших клієнтів і небажання розоряться на вивезенні відходів.

Мало хто підозрює куди йде все сміття, яке вони викинули. Є міські звалища, але не кожна база приймає будвідходи. Тим більше, що серед мотлоху можуть бути небезпечні речовини. Саме всі ці тонкощі і знають в компанії. Ви не будете обмежені своїми силами, ми все зробимо самі.

Причини звернутися в компанію

Навіть коли клієнти знають куди потрібно вивозити сміття все одно не наймають професійних виконавців, будучи впевнені в собі. Так, впертості живучих в Харкові можна позаздрити, але, співпрацюючи з нами ви збережете своє здоров’я і час. Вам не потрібно буде все контролювати так що можна буде відлучитися і не думати про нас. Навіть якщо все робити за допомогою власних сил, то доведеться пам’ятати – мало завантажити сміття в машину, його ж ще розвантажувати потім доведеться. Це ж подвійне навантаження, непідготовленій людині може стати погано прямо під час перетягування мішків.

З урахуванням наших демократичних цін, практично кожна людина може собі дозволити скористатися послугою вивозу. Особливо після закінчення основного етапу робіт коли зовсім не залишилося сил для чищення сходових клітин та приміщень від пилових і важких мішків.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Обратный звонок


Оставьте номер Вашего телефона и мы перезвоним Вам!