Види вантажних газелей

Для недорогих вантажоперевезень часто вибирають газель. Це всім відома машина з хорошою вантажопідйомністю – 1,5 тонни і компактними розмірами. Це дає їй перевагу перед важкими вантажівками на дорогах, а за рахунок різних модифікацій вантажоперевезення газеллю залишаються дуже затребуваними на ринку перевезень.

Машина невибаглива в обслуговуванні та універсальна для пересування більшості вантажів. На сьогодні можна зустріти такі модифікації:

 • з тентом – від зовнішніх впливів(бруд, вода, сніг, вітер, пил, сонце) кузов захищає тент. Підйомність становить 1,5 тонни, загальний обсяг – 9 кубометрів.
 • бортова – кузов має невеликий борт, що дозволяє перевозити верстати та інше обладнання, яке опускається кранами. Для зручного вивантаження і завантаження борт можна опустити.
 • з подовженим бортом – вантажна платформа в цій машині подовжена, що знадобиться для переміщення об’ємних вантажів, які не поміщаються в звичайну бортову модель. Обсяг – до 20 кубометрів.
 • катюша – в стандартній бортовий газелі встановлюються опори, які допомагають перевозити об’ємні довгі вантажі. Предмет, який, перевозиться не повинен прогинатися т. к. опори підтримують тільки бічні частини, а в середині вантаж тримається за рахунок власної ваги.
 • піраміда – всередині встановлена пірамідальна стійка, яка допомагає у збереженні при перевезеннi віконних рам, дверей, скла, дзеркал.
 • пасажирська – ця вантажна газель призначена для перевезення людей і може вміщати від 13 (стара модель) до 22 (сучасна пасажирська).
 • суцільнометалева (NEXT) – фургон в якому буде розташовуватися вантаж повністю металевий. Обсяг – 13,5 кубометрів. У машині також встановлено від 3 до 7 пасажирських місць.
 • рефрижератор – оснащений ізотермічним фургоном, який підтримує задану температуру і дозволяє привозити швидкопсувні продукти в магазини, кафе, ресторани і т. д..
 • фермер – крім вантажу в ньому можуть їхати ще 5 пасажирів. Це зручно в разі перевезення бригади і будматеріалів до 1 тонни. Обсяг – 4,5 кубометрiв. Також є авто з подовженою базою.

Це основні типи, які можна зустріти в фірмах, що займаються вантажоперевезенням. Але газель люблять не тільки за свою універсальність.

Переваги вантажних машини типу газель

Перераховані вище види газелей дозволяють перевезти практично будь-який вантаж на далекі відстані. На цьому переваги цього типу машин не закінчуються.

 1. Центральними вулицями деяких міст України діють обмеження на пересування вантажних автомобілів. За рахунок вантажопідйомності в 1,5 тонни газель не підпадає під усі обмеження і може вільно пересуватися в будь-який час в будь-якій частині міста. За рахунок такого тоннажу можна здійснити переїзд невеликого офісу або квартири.
 2. Машину дуже легко підтримувати в робочому стані за рахунок невеликої вартості запчастин. Для прохідності на складних ділянках дороги можна вибрати повнопривідну версію. Витрата для вантажного автомобіля при такій підйомності дуже хороша – в нормальних міських умовах – до 15 л. Газель маневрена і може розвивати швидкість 100 км/г навіть при повній завантаженості.
 3. Перевезення вантажу газеллю здійснюється швидше, при цьому кілька ходок часто дешевше, ніж одна поїздка багатотоннажною машиною.

Якщо ви замовляєте вантажоперевезення в спеціалізованій компанії, будьте впевнені, що в автопарку вантажних автомобілів обов’язково будуть газелі. Для клієнта ця машина обійдеться дешевше, ніж наймати вантажний мерседес. Для компанії ці машини – надійні інструменти для перевезення ваших речей швидко і безпечно.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Обратный звонок


Оставьте номер Вашего телефона и мы перезвоним Вам!