Види упаковки вантажів для перевезення

При перевезенні вантажів одним з найважливіших аспектів процесу є упаковка. Від доцільності пакувального матеріалу залежить чи доїдуть речі цілими до місця призначення. Відстань в разі коли переїзд по Харкову не має значення, тому що, якщо речі неправильно упаковані, вони в будь-який момент можуть розбитися чи пошкодиться.

Відповідальність за псування майна лежить на транспортній компанії, тобто клієнт оплачує не тільки послуги перевезення, а й по суті забезпечує собі гарантію збереження цінних речей і свій спокій.
Кожен вид упаковки має свої переваги і відмінно підходить для транспортування певного виду вантажу.

Жорсткі пакувальні матеріали

Ризик пошкоджень та несанкціонованого доступу матеріалів, які перевозять з такою упаковкою зводиться до мінімуму. Як правило, використовується для гострих предметів, скла, кераміки, велосипедів і т. д. Тобто це тендітні, великі і гострі матеріали в більшості.
Для виробів споруджується дерев’яний каркас по заданих габаритах, куди поміщається товар.

 • Палетний борт

Відрізняється міцністю і дешевизною. Використовується для транспортування великогабаритних виробів, вагою до однієї тонни. У сам контейнер ще входить і кришка, яка закриває виріб зверху. Конструкція міцна і не прогинається під тиском. Її висоту можна регулювати. У таких упаковках найчастіше перевозять світлові прилади, мед. товари і т. п.

 • Решетування

Відрізняється від попереднього виду тим, що доступ до товару все ж є, хоч і обмежений, через проникність обрешітки. З назви можна зрозуміти, що вантаж як би розташовується за гратами. Саме так вона і виглядає.
Дерев’яні лати використовується там де, палетний борт не може бути застосований через габарити виробів.
Матеріали для упаковки вантажів можуть бути не тільки жорсткими, але і м’якими.

 • Мішок

Застосовуються для негабаритних вантажів, яких багато, кормів для тварин, кореспонденції. Додатково захищає товар від забруднень.

 • Бульбашкова плівка

Це поліетиленова плівка з повітряними камерами, яка дає додаткову амортизацію вантажу. Бульбашкова плівка захищає вантаж від випадкових ударів під час перевезення товарів. Використовується для дитячих товарів, тютюнової продукції, взуття та ін.

 • Картонна коробка

Складається з щільного картону для перевезення вантажів до 30 кілограм для збереження форми і захисту від втрати товару. У неї упаковуються різні вироби: посуд, харчі і т. д.

 • Стрейч плівка

Це скоріше додатковий метод упаковки, ніж основний. Так, деякі вироби додатково обертають стрейч плівкою, що надійно фіксує предмети поруч один з одним і не дає осідати на них пилу. Деякі вантажі додатково упаковують в стрейч-плівку, яка захищає від пошкодження і перешкоджає попаданню пилу.

 • Барабани, котушки

Швидше за все ви помічали, що кабелі часто йдуть з котушками. Вони необхідні для захисту цілісності кабелю і зручності його транспортування на будь-які відстані. Для перевезень використовуються спеціальні дерев’яні котушки. Кабелі не можна перевозити горизонтально.

 • Бочки та каністри

Вони можуть бути виготовлені з металу, пластику, деревини і оснащені кришками для збереження герметичності судин. У таких пристроях перевозять рідини.

Упаковка вантажів в відповідну тару і їх переміщення відбувається відповідно до вимог і для забезпечення максимального збереження вантажу в дорозі.

Продукція підлягає пакуванню

Закривати товари необхідно в разі якщо вони можуть піддатися зовнішньому впливу за рахунок якого може порушитися їх цілісність і робота.
Тому деякі вантажі повинні бути закриті жорсткою упаковкою:

 • крихкі;
 • дорогі;
 • меблі, вікна, двері;
 • музичні інструменти;
 • сантехніка;
 • керамічні, скляні вироби;
 • пластикова, металева тара;
 • промислове, виставкове обладнання.

При переїзді найбільш ретельна підготовка відводиться саме на ці речі. На додаток їх можуть обмотати пупирчатою плівкою для ще більшого збереження.

Крім упаковки потрібно вибрати правильний транспорт, місткість якого дозволить перевезти всі речі за 1 раз. На око це визначити не вийде. Так що довірте цей момент нашим фахівцям. Вони розрахують і скажуть яка вантажопідйомність машини знадобиться для переїзду.

Для багатьох переїзд – привід нервувати. Але з досвідченим підрядником можна абсолютно не турбуватися про збереження речей. Тим більше що наші фахівці привезуть всю пакувальну тару з собою.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Обратный звонок


Оставьте номер Вашего телефона и мы перезвоним Вам!