Все про правильне перевезення матраца

Переїзд – захід не з легких. Речі необхідно правильно упакувати, щоб нічого не загубилося, і на новому місці ними можна було користуватися як і раніше. Не завжди це вдається зробити самому, і тоді на допомогу приходять майстри своєї справи – ті, хто розуміють, як поводитися з вантажем на всіх етапах, залежно від його особливостей.Вантажоперевезення по Харкову здійснюють різні фірми, але лише деякі готові на першу вимогу клієнта і прайс надати, і розповісти як саме вони будуть працювати з меблями і елементами обстановки, що вимагає особливої уваги.

До числа таких належать великогабаритні вантажі: дивани, ліжка, гардероби, матраци. Сьогодні поговоримо про останні. На жаль, багато хто думає, що перевезення матраца не являє собою чогось незвичайного. І в цьому головна помилка користувача. Такий підхід стає причиною звернення “до першого-ліпшого” вантажника, який не вміє ні упакувати спальне місце, ні забезпечити йому безпеку в дорозі.

Як перевезти матрац і не зіпсувати його

Річ у заводській упаковці простіше транспортувати в багажнику або салоні автомобіля. Зазвичай матрац вже складний, і залишається лише подбати, щоб у машині його не придавило. Важливо уникати гострих предметів поблизу, здатних випустити нутрощі дорогоцінному “пасажиру”. Добре покласти рулон горизонтально, в іншому випадку обов ‘язково зафіксуйте його еластичними, не здавливими, ременями. Занадто туго закріплювати не можна – лицьова тканина занадто ніжна, можуть залишитися заломи, їх неможливо усунути.

Як перевозити матрац, якщо ним вже користувалися, і треба його правильно упакувати? Виріб без каркасу і залізних деталей рекомендується скласти навпіл і згорнути в рулон. Якщо спальник великого розміру, складаємо його по довжині кілька разів і лише потім акуратно згортаємо.

Складніше тим, хто вирішує, як перевезти пружинний матрац. Наявність жорсткого скелета, здебільшого, виключає будь-яку зміну форми і розміру. Транспортувати річ доречно в натуральну величину, і зробити це легко на даху машини. Подбайте заздалегідь про наявність ременів зі спеціальними замками, а ще краще помістіть виріб у спеціальний багажник. У ситуації, коли авто абсолютно не пристосоване до подібних перевезень, матрац перетягують мотузками і укладають на дах. Особливу увагу треба приділити його передній частині – під час пересування зустрічні потоки повітря можуть деформувати край, упакуйте все як слід.

как правильно перевозить матрас

А чи можна складати пружинне спальне місце? Існує думка, що ні. Але, роблячи все правильно, дійсно заощадимо місце в приміщенні або при перевезенні. При дотриманні особливої технології, скручують сучасні моделі, з анатомічним ефектом і незалежними пружинними блоками, що знаходяться окремо один від одного, довжина кожного з них не перевищує 25 см. Зазвичай такими характеристиками володіють товари преміум-класу. Якщо хочете упакувати бюджетний варіант, краще не ризикувати, швидше за все, він має спрощену конструкцію, її не можна складати.
Перед тим, як скласти анатомічний матрац, з нього необхідно акуратно зняти обшивку, після чого, за допомогою двох осіб скласти виріб. Треба стежити за положенням пружинних блоків, щоб їх не деформувати. Рекомендується скручувати всередину і не робити більше двох витків. Рулон щільно фіксується і упаковується в плівку. Без крайньої потреби не радимо проводити цю процедуру. Особливо якщо не можна залучити до процесу професійних пакувальників.

Інший варіант упакувати матрац для переїзду як слід – спорудити ребра жорсткості для багажника, їх зазвичай роблять з дерев ‘яних брусків. По довжині вони повинні перевершувати довжину спальника сантиметрів на 10. Конструкцію укладаємо вздовж багажника, а на неї вже водружаємо матрац. Добре зафіксуйте річ ременями. У дорозі намагайтеся не перевищувати швидкість і дивіться обабіч.

Як скласти і перевезти матрац під час переїзду на сусідню вулицю

Буває так, що багаж треба перемістити буквально в приміщення через дорогу. У таких ситуаціях ми розслабляємося і не дбаємо про безпеку – “якось перевезу, тут поруч”. Коли мова йде про спальну приналежність, такі міркування неприпустимі. Як і у випадку з переміщенням на відстань, річ запаковується.

Для цих цілей підійде щільна плівка, не бульбашкова! Вантаж будуть піднімати, і вона попливе – однозначно порветься. Матрац обмотують поліетиленом внахлест, після чого закріплюють упаковку скотчем. З липкої ж стрічки логічно зробити хороші міцні ручки, за них комфортно нести вагу. Підкреслимо, що замотувати річ обов ‘язково, в іншому випадку, не помітите, як порвете її або забруднюєте.

Потребує уваги і процес перенесення до машини. Не згинайте додатково матрац, не волочіть його по землі, уникайте гострих кутів, відкритих дверей під ‘їзду з металевими замками, сходових поручнів і всього того, що може пошкодити верх і розкрити наповнювач. Навантаження в авто також бажано робити вкрай обережно – закріпіть матрац у салоні, навіть якщо їхати доведеться менше 5 хвилин.

Бажаємо вам легкої дороги та успішного переїзду!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Обратный звонок


Оставьте номер Вашего телефона и мы перезвоним Вам!