Вивіз снігу: як вибрати техніку

Взимку Харків часто покривається снігом. Виглядає це заворожуюче, але рясні снігопади можуть мати неприємні наслідки, адже від шару опадів необхідно оперативно позбуватися. В межах міста комунальні служби розчищають дорожнє полотно та тротуари, але це не стосується приватних домоволодінь. Торговим центрам, розважальним зонам і простим мешканцям доводиться самостійно організовувати чистку прилеглої території. Тому вивезення снігу в Харкові – затребувана послуга в зимовий період.

Почистити прибудинкову територію можна совковою лопатою, але цей метод годиться тільки якщо потрібно звільнити невелику площу, наприклад прохід в під’їзд будинку. Великі території приватних підприємств, супермаркетів та інших закладів частіше за все розчищаються своїми співробітниками. Але так відбувається тільки коли снігу трохи.

Для роботи на великих площах лопата не допоможе, необхідна снігоприбиральна техніка.

Навіщо замовляти вивезення снігу?

У холодний період за ніч може утворитися кілька десятків сантиметрів снігового покриву. У більшості випадків вранці місто вже паралізоване, пересування транспорту сповільнюється, графік роботи громадського транспорту зсувається. Але є й інші наслідки:

 • збільшення кількості ДТП;
 • сніг приховує під собою захололі доріжки, що провокує травмонебезпечні ситуації;
 • під’їзні шляхи до заводiв і підприємствам стають недоступними, через що зміщується графік роботи;
 • танення і замерзання крижаних мас погіршує експлуатаційні характеристики фасадів житлових будинків та ін..

Підсумуємо: своєчасне прибирання снігу може врятувати не тільки ваші гроші, а й життя.

Якою технікою чистять сніг?

Для боротьби з ожеледицею використовують спец. техніку і хімічні реагенти, які не дають льоду утворюватися повторно. Для очищення дорожнього полотна використовуються такі машини:

 • плужні оснащені відвалом, який гребе перед собою сніг. Незважаючи на всесезонність, така техніка має малу продуктивність і використовується для роботи на дорогах, в терміналах аеропортів, заводських територій;
 • роторні машини оснащені ріжучими елементами, які перемелюють сніг та ожеледь і відкидають їх. Застосовуються для очищення малих і великих площ;
 • щіткові призначені для прибирання не дуже щільного покриву і свіжого снігу. Добре підходять для роботи в умовах обмеженого простору;
 • розпилювачі викидають на поверхню протиожеледні засоби;
 • теплова снігоприбиральна техніка плавить сніг на високих температурах для очищення злітно-посадкових смуг;
 • скребкові транспортери призначені для збору опадів і на малій швидкості соскребают сніг залишений після плужних, який потім автоматично піднімається і вантажиться в кузов вантажівки;
 • плавильні системи можуть обприскувати дорожнє полотно гарячими підземними водами. Можлива також установка “підігріву”, яка розташовується під асфальтом і дозволяє ефективно боротися з ожеледицею. В Україні такий вид прибирання снігових опадів практично не використовується.

Навантажувачі снігу відвозять всі зібрані опади на утилізацію в снігоплавильню: звідти розтоплена вода потрапляє в каналізацію.

Спеціалізовані снігоочисники здатні впорається зі сніговим покривом за кілька хвилин. Але найкраще буде проконсультуватися – фахівець підбере необхідну техніку в залежності від площі робіт, шару снігу і його щільності.

Яку машину вибрати?

Зі снігом може впоратися і звичайний екскаватор-навантажувач. Опади ковшем закидають в самоскид, який здійснює вивезення снігу за межі робочої території.

Для снігових завалів на відкритих просторах можна найняти бульдозер. Але для прибирання снігу потрібно окремо наймати ще й вантажну машину.

Якщо потрібно всього лише згребти сніг по краях території, використовуйте звичайний трактор з лопатою для чищення.

Для очищення тротуарів та вузьких доріжок використовують самохідні машини. Снігоприбиральник працює на бензині і оснащений шнеком, який ефективно справляється з ущільненим сніжним покровом і льодом.

Як орендувати снігоприбиральну техніку?

Це можна зробити 2-ма способами: зателефонувати на номер компанії або замовити через сайт.
Оренда снігоприбиральної техніки оплачується погодинно або за кількістю кубометрів прибраного снігу. Ціни на такі роботи влітають в копійку, тому наймачеві потрібно бути впевненим, що навантаження та вивезення снігу з території закладу або заводу будуть виконані максимально оперативно, а техніка буде працювати справно протягом усього часу оренди. Ми проводимо щосезонні перевірки всієї техніки, щоб забезпечити її повну працездатність в зимовий період. У своє розпорядження ви отримаєте повністю справні навантажувачі, які не зламаються на півдорозі.
Перед замовленням машин, у вас виникнуть питання, тим більше, що кожен рік погодні умови змінюються, в тому числі і рівень засніженості. Тому наші фахівці дадуть відповідь на питання в телефонному режимі. Це дозволить вирішити на скільки часу оформляти договір оренди і дозволить розрахувати загальну вартість.

Після обговорення нюансів, співробітник оформить ваше замовлення.

Прибирання снігу взимку здійснюється на багатьох приватних територіях, але їй не можна нехтувати. Репутацію і безпеку не можна орендувати, а снігоприбиральну техніку можна.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Обратный звонок


Оставьте номер Вашего телефона и мы перезвоним Вам!