Вантажники Харків

Послуги вантажників ціни
Види робітГодинаЦіна
Квартирний переїзд1 година100 грн
Офісний переїзд1 година120 грн
Занос меблів без ліфта1 поверх40 грн
Збірка/розбирання меблів1 година150 грн
Занос піаніно1 поверх120 грн
Винос строймусора1 мішок2-3 грн
Навантаження Камаз8 м куб800 грн
Навантаження Зіл4 м куб500 грн
Навантаження Газель50 мішків200 грн
Навантаження сміття трактор1 м куб150 грн
Занос піску, цементу1 мiшок/поверх4-5 грн
Занос гіпсокартону1 лист/поверх4-5 грн
Занос цегли5шт/поверх4-5 грн
Фасування піску1 мiшок3 грн
Послуги вантажників (різноробочі)1 година80 грн
Розвантаження фур, вагонів1 година120 грн
Розвантаження фур, вагонів1 тонна100 грн

услуги грузчиковВантажники нашої компанії дуже працьовиті, і відповідальні по відношенню до роботи. Вони виконують поставлені завдання в максимально короткі терміни. Всі наші співробітники проходять щомісячні перевірки на проф. придатність і мають не малий досвід у вантажно-розвантажувальних роботах. Наші фахівці знають, як зробити квартирний або офісний переїзд приємним, а головне не дорогою для клієнта. Багаторічний досвід роботи дозволяє нам з легкістю виконувати на перший погляд не виконувані завдання, тим самим залишаючи далеко позаду всіх конкурентів. Якщо Вам раптом знадобляться послуги вантажників, ми з радістю допоможемо Вам у вивантаженні або навантаженні, перевезенні або переїзді вашого майна.

Наші працівники без зусиль виконають такі завдання:

 Ламаємо стереотипи

Грузчики Харьков

Помилкова думка виникає у людей при згадці про вантажників. Для більшості клієнтів вантажник – це позбавлений хороших манер, що лається матом мужик. За всіх сказати не маю права, але запевняю, наші працівники – це ламаючі стереотипи розумні, сильні, виховані діти. Люди, які виконують вантажно-розвантажувальні роботи, повинні знати принцип дії безлічі важелів, знати геометрію для закріплення, або занесення великогабаритних вантажів, повинні володіти навичками поводження з лебідками, навантажувачами, карами, домкратами, та багато іншого.

 
«Грузчики Харьков» — це майстри своєї справи, здатні при мінімальних витратах сили та енергії, виконати максимум поставлених завдань.

Також великим попитом у нашому місті користуються вантажоперевезення. Всі наші автомобілі обладнані під певний вид вантажів, що сприяє його безпечному транспортуванню. Вантажоперевезення з нашою участю пролетять швидко і непомітно.

Якщо ви хочете максимум можливостей за мінімальними цінами, то ви звернулися за адресою. Наші фахівці виконають будь-які поставлені завдання, будь то перевезення піаніно, перевезення меблів або вивезення будівельного сміття, за прийнятними для вас цінами, і в обумовлені терміни.

Обратный звонок


Оставьте номер Вашего телефона и мы перезвоним Вам!