Вантажники для переїзду

Ціни на послуги вантажників
Вид переїздуОблік часуЦiна
Квартирний переїзд1 година100 грн
Офісний переїзд1 година120 грн
Занос меблів без ліфта1 поверх40 грн
Збірка/розбирання меблів1 година150 грн
Занос піаніно1 поверх120 грн

Найпоширеніше в будь-якому місті завдання, для якого потрібні вантажники – переїзд, і Харків не виняток. Упакувати меблі і техніку, опустити її з верхнього поверху, помістити в машину і зафіксувати, перевезти, а потім повторити всі ці кроки у зворотній послідовності – довга, пилова і трудовитратна робота. Навіть якщо у вашій родині достатньо сильних чоловіків або є друзі готові прийти на допомогу – все одно не уникнути клопоту із замовленням машини і організацією процесу в цілому. Окремої згадки заслуговує навантаження і вивантаження важких і потребують дбайливого ставлення предметів, таких як піаніно або вінтажна шафа. Якщо у вас в квартирі багато раритетних або технологічних дорогих речей, укладення договору з фахівцями, які гарантують збереження цінностей під час перевезення, позбавляє від більшої частини занепокоєння. Крім того, послуги кваліфікованих помічників на час переїзду – зовсім не дорого. Для того щоб переконатися в цьому, достатньо подивитися прайс-лист компанії««Грузчики Харьков»».

Квартирний переїзд з вантажниками в Харкові

Якщо місто, де ви плануєте переїзд – Харків, послуги вантажників, в комплексі із замовленням машини з водієм, найпростіший спосіб мінімізувати клопоти, а співпраця з нами – відмінна можливість заощадити час, гроші і сили. Досвідчені працівники нашої компанії вміють все, що потрібно для організації перевезення ваших меблів і техніки містом:

  1. Пакування. Все, що буде перевозитися, працівники акуратно підготують до безпечного транспортування. Це стосується меблів і техніки, а також коробок з посудом, текстилем, книгами і всіма іншими речами. Враховуючи, що основна робота яку виконують наші вантажники – квартирний переїзд, то у них величезний досвід в організації процесу. Ми врахуємо безліч дрібниць, наприклад, промаркіруємо коробки, щоб нічого не втратити і завантажимо їх у послідовності, що оптимізує розвантаження.
  2. Збирання-розбирання. Корпусні меблі часто перевищують габарити стандартного транспорту або ж перевезення їх у зібраному вигляді може потенційно призвести до пошкоджень. Наші фахівці вирішують цю проблему розбираючи її на складові частини і збираючи заново, по прибуттю в нову квартиру – ви навіть не помітите, що ваші кухонні шафки або стелаж виконали шлях у розібраному стані.
  3. Перевезення з гарантією збереження. Ваші речі будуть надійно зафіксовані всередині кузова вантажної машини, з максимальною увагою до крихких предметів і виступаючих деталей.
  4.  Підйом на поверх. Якщо в будинку не працює ліфт або його просто немає, то квартирний переїзд з вантажниками – не розкіш, а життєва необхідність. Наші співробітники готові до завдань будь-якої складності, а ціна підйому на кожен наступний поверх абсолютно невелика.
  5. Робота з негабаритними і крихкими вантажами. Якщо вам потрібно перевезти піаніно, мармурову скульптуру в людський зріст, опудало ведмедя або щось інше вимагає дбайливого ставлення – сміливо звертайтеся до нас. Гарантія дотримання всіх правил транспортування і повної безпеки для цінних речей.

Ціна послуг залежить від перерахованих вище факторів, а також від кількості речей, що впливає на необхідну місткість машини і величини відстані між місцем навантаження і вивантаження.

Офісний переїзд з вантажниками в Харкові

Компанія «Грузчики Харьков» — стане вашим надійним соратником у складному питанні транспортування чого завгодно і куди завгодно. Ми дбайливо ставимося до будь-якого типу вантажу, ніколи не втрачаємо нічого по дорозі і зберемо столи та інші меблі у ваших нових приміщеннях, так, щоб ремонт залишився свіжим і не залишилося ніякого сміття! Одна з наших головних переваг – комплексний підхід до вирішення завдань навантаження-вивантаження та транспортування. У нас є великий автопарк і достатня кількість штатних співробітників з досвідом співпраці з приватними і комерційними клієнтами. Наші співробітники, а також керуючий персонал, знають, як організувати переїзд недорого і швидко, а також підходять до виконання всіх етапів роботи максимально відповідально.

Якщо вам потрібні вантажники для переїзду, замовити їх послуги ви можете зробивши всього один дзвінок за телефонами вказаними на сайті. Наші менеджери завжди на зв ‘язку і готові відразу розрахувати для вас орієнтовну вартість робіт, а також відповісти на всі супутні питання. Розкажіть нам про особливості вашого завдання – поверховість, кількість меблів і техніки, специфічні вимоги і куди потрібно транспортувати речі і відразу дізнайтеся ціну.

Обратный звонок


Оставьте номер Вашего телефона и мы перезвоним Вам!