Навантажувально-розвантажувальні роботи

Ціни на вантажно-розвантажувальні роботи
Вид робітОбсяг Цiна 
Послуги вантажників1 година100 грн
Розвантаження фур, вагонів1 година120 грн
Розвантаження фур, вагонів1 тонна100 грн
Занос будматеріалів1 мiшок/поверх4-5 грн

Кваліфікація, досвід і гарантія якісного виконання робіт – основні причини замовити таку послугу, як навантаження розвантаження вантажів саме у нас! Якщо вам необхідно перевезти товари містом, розвантажити вагон із сипучими матеріалами або контейнер з обладнанням, а може просто підняти будматеріали на поверх – ми вміємо все це і багато іншого. Ми співпрацюємо з бізнесменами-початківцями, приватними особами і відомими на ринку компаніями, які потребують послуг професійної робочої сили, як разово, так і на постійній основі. Якщо місто, де вам потрібне розвантаження фур – Харків, ви потрапили на сайт одних з кращих фахівців у своїй справі! Укладаючи з нами договір підряду ви можете не сумніватися, що ваш вантаж, буде там, де потрібно в обумовлені терміни і в повній збереженості!

Розвантаження фур і вагонів у Харкові

Компанія «Грузчики Харьков» пропонує два варіанти такої послуги, як розвантаження фур, контейнерів і вагонів, що відрізняються за особливостями тарифікації. Залежно від специфіки вашого завдання, ви можете вибрати погодинну або здільну оплату. Розвантаження вагонів може коштувати вам фіксовану суму за обробку однієї тонни вантажу, що вигідно при невеликих масштабах роботи, або ж ви можете найняти бригаду фахівців, оплативши ставку кожного по-факту виконання завдання. Незалежно від цього ми гарантуємо вам однаково якісний сервіс і конкурентоспроможні розцінки.

Ми знаємо, як часто жителям Харкова потрібен надійний вантажник – розвантаження вагонів, не єдине, що може кожен наш фахівець. Ми завжди готові допомогти перевезти будівельні матеріали від складу на вашу ділянку і навіть підняти їх до вас у квартиру. Не важливо, що ви плануєте, переїзд або проведення робіт з благоустрою ділянки – з нами ви можете бути впевнені, що будь-який вантаж буде там, де потрібно і в той час, коли це потрібно, а головне в повній збереження!

Навантаження-розвантаження будівельних вантажів – основний напрямок нашої роботи і ми пишаємося тим, що нам довіряють десятки підприємців Харкова. Своєю популярністю ми зобов ‘язані трьом головним перевагам, які заслужили високу оцінку від наших клієнтів:

  1. Офіційність. Ми завжди укладаємо договір на надання послуг, і гарантуємо, що розвантаження-навантаження вагонів буде виконано з дотриманням усіх правил і нормативів на проведення подібних робіт. Ми дорожимо своєю репутацією і ніколи не зриваємо терміни. За весь час існування компанії жоден вантаж наших замовників не був втрачений або пошкоджений, але ми знаємо, що від випадковостей ніхто не застрахований і в обов ‘язковому порядку включаємо в договір розгорнутий розділ присвячений відповідальності сторін.
  2. Професіоналізм. Ми знаємо, як організувати такий захід, як розвантаження вагонів – щебінь та інші сипучі будівельні матеріали, вимагають специфічного підходу, але завдяки багаторічному досвіду, ми можемо сміливо заявляти про свою кваліфікацію. Якщо ви хочете знайти надійних робітників, з якими можна укласти довготривалу співпрацю – не втрачайте часу і телефонуйте менеджерам компанії “Вантажники Харків”. Вам буде достатньо пари хвилин розмови, щоб переконатися в тому, що ми дійсно знаємо, що робимо, і докладемо всіх зусиль для того, щоб заощадити ваш час і гроші.
  3. Доступ. Тим, кому потрібне розвантаження вагонів у Харкові ми пропонуємо максимально доступні тарифи. Ціна наших послуг практично не позначиться на загальному бюджеті закупівлі та перевезення будматеріалів, при тому, що послуги ми надаємо на найвищому рівні.
    Якщо ви хочете, щоб розвантаження вантажів у Харкові було вироблено швидко і з гарантією якості – замовляйте послуги вантажників у нас. Ми надаємо широкий спектр послуг, що потребують задіяння спецтехніки та висококваліфікованої робочої сили. У нашому автопарку є все необхідне для максимально оперативного вирішення ваших завдань, пов ‘язаних з навантаженням-розвантаженням різноманітних будівельних матеріалів і не тільки, незалежно від того чи йдеться про вагон, контейнер або вантажний транспорт.

Для того, щоб замовити послуги вантажників – зв ‘яжіться з нашими менеджерами зручним для вас способом. Ми завжди готові відповісти на всі ваші питання і відразу ж розрахуємо орієнтовну вартість проведення робіт. Ціна залежить в першу чергу від типу вантажу і його кількості (як вже було сказано вище, ви можете вибрати погодинну або здільну оплату). Також, вартість може змінитися у зв ‘язку з необхідністю використовувати спецтехніку з нашого автопарку або розміщення вантажу далеко за містом. При цьому, ви можете розраховувати на знижку, якщо звертаєтеся до нас не в перший раз або укладаєте довготривалий контракт.

Обратный звонок


Оставьте номер Вашего телефона и мы перезвоним Вам!