Винесення будсміття

Винос будсміття ціни
Вид робітОб’ємЦіна
Упаковка будсміття1 мiшок2-3 грн
Винос строймусора1 мiшок2-3 грн
Навантаження Камаз8 м куб800 грн
Навантаження Зiл4 м куб500 грн
Навантаження Газель50 мiшкiв200 грн
Навантаження сміття1 м куб150 грн

Комплексний підхід, оперативність і якість роботи – вагомі причини доручити винесення будівельного сміття співробітникам компанії «Грузчики Харьков». У нас є не тільки досвідчений персонал, але і все необхідне обладнання для того, щоб швидко і без вашої участі зібрати, упакувати, винести і вивезти на звалище залишки матеріалів від ремонту або зведення будівель.

Навантаження будівельного сміття та його транспортування до місця переробки – обов ‘язковий завершальний етап значної кількості робіт з реконструкції квартир і будинків, їх демонтажу або зведення. Багато хто не замислюється про необхідність очищення житлоплощі від залишків паркету, плитки, цементної стяжки та іншого, до тих пір поки ремонт в квартирі не закінчений. З такою ж проблемою стикаються і ті, хто закінчив будівництво приватного будинку. Найчастіше залишки цегли, бетону, покрівлі, інженерних комунікацій і багато чого іншого просто складають у кутку ділянки, до тих пір, поки не почнуться роботи з облагородження території. У кожному з цих випадків вигідно замовити винесення будівельного сміття – ціна таких робіт абсолютно невелика, особливо в порівнянні з витратами на реконструкцію квартири або зведення будинку, а досвідчені фахівці позбавлять вас від проблеми буквально за кілька годин.

Важливо розуміти, що майже все, що потрапляє в категорію “будівельне сміття” не можна просто викинути в громадський контейнер для побутових відходів або залишити на муніципальній території, наприклад, дачного кооперативу. Саме тому, коли мова йде про винесення будівельного сміття з квартири ціна включає в себе не тільки роботу вантажників, але також оренду машини для перевезення його до місця переробки або утилізації. Набагато вигідніше замовляти ці послуги в комплексі – це швидше і простіше, особливо, коли за справу беруться перевірені професіонали.

Винос строймусора в Харкові

Інженерні комунікації, цегла і бетон, оздоблення стін і підлоги, гіпсокартонні конструкції, вікна та двері, покрівля – все це, тільки основна частина сміття, яке може утворитися під час будівництва або ремонту. У цю ж категорію входить стара побутова техніка, частини дерев ‘яних сходів, металеві вироби та декоративні елементи. Незалежно від типу і кількості відходів, наші фахівці роблять винос будівельного сміття з квартири або приватного будинку в три етапи:

  1. Упаковка. Перший етап прибирання – фасування в мішки, зазвичай по 30 кг, що вважається зручним для перенесення однією людиною. Сміття, габарити, фізичні характеристики або стан якого не дозволяють упакувати його подібним чином, сортується за розмірами. Після цього він зв ‘язується, наприклад, якщо мова йде про труби або арматуру, або скріплюється іншим способом, і тільки потім виноситься з приміщення, як наказано технікою безпеки.
  2. Навантаження. У процесі упаковки стає ясно машина якої місткості потрібна в конкретному випадку, а також необхідність специфічного кріпака та інші нюанси. Вантажники акуратно виносять сміття з вашої житлоплощі, укладають і фіксують його в кузові транспорту.
  3. Транспортування. Її вартість залежить від віддаленості вашої нерухомості від найближчого полігону для утилізації або місця переробки. Зазвичай ціна перевезення фіксована, але якщо роботи проводяться за містом, вона трохи збільшується.

У загальному випадку ціна на винесення будпосора його вивезення та організацію утилізації залежить від обсягу роботи. У нашому автопарку є кілька машин різного класу для транспортування вантажів певної маси:

  • КАМАЗ — до 8м3;
  • ЗIЛ — до 4 м3;
  • ГАЗель — до 50 мiшкiв.

Також, якщо мова йде про прибирання на ділянці, у вартість буде включена робота спецтехніки. Жителям квартир більше підійде навантаження будівельного сміття вручну, ціна якої в десятки разів менше ніж виконання тих же робіт за допомогою тракторів, екскаваторів і навантажувачів.

Обратный звонок


Оставьте номер Вашего телефона и мы перезвоним Вам!