Занос будматеріалів

Прайс лист
Вид рабiтОбсяг Цiна 
Занос піску, цементу1 мiшок/этаж4-5 грн
Занос гіпсокартону1 лист/поверх4-5 грн
Занос цегли5 шт/поверх4-5 грн
Фасування піску1 мiшок3 грн

Акуратність, швидкість і досвід – три головні причини доручити занос будматеріалів фахівцям компанії “Вантажники Харків”. Ми пропонуємо комплексний підхід до вирішення завдань з навантаження, транспортування та підйому різноманітних вантажів, як витратників необхідних для ремонту, так і меблів, техніки та багато іншого. Якщо місто, де знаходиться ваша нерухомість і потрібен занос будматеріалів – Харків, не втрачайте часу і звертайтеся до нас. У нас одні з найнижчих тарифів, професійні вантажники і ввічливі менеджери. Ми завжди, там і коли це потрібно, працюємо акуратно і несемо відповідальність за якість послуг, що надаються.

Занос будівельних матеріалів у Харкові

Прискорити процес підготовки до ремонту в приватній і комерційній нерухомості – основна причина замовити занос будівельних матеріалів, тим більше, що ця послуга практично нічого не коштує, але позбавляє від маси клопоту. Ми можемо допомогти вам з доставкою, наприклад, цементу або гіпсокартону, туди, де вони необхідні і відразу ж підняти їх на поверх. При цьому, ви можете бути впевнені, що ми надаємо послуги:

  1. Кваліфіковано і пунктуально. Всі штатні співробітники компанії “Вантажники Харків” не новачки у справі вантажно-розвантажувальних робіт різного типу. Ми знаємо, як занести будівельні матеріали не пошкодивши їх і предмети оточення. Крім того, ми гарантуємо, що всі роботи будуть виконані точно в строк і в заздалегідь обумовленому обсязі.
  2. Офіційно. Ми співпрацюємо як з приватними особами, так і з комерційними організаціями. Зрозуміло, ми пропонуємо клієнтам укласти договір з метою захисту їх інтересів. Угода також служить документальним підтвердженням проведення робіт для звітності. Спочатку ми пропонуємо всім клієнтам шаблонний договір, але якщо ви хочете замовити не одну послугу, а кілька, або просто внести в нього додаткові пункти – ми завжди раді зробити співпрацю максимально комфортною для вас.
  3. Недорого. Одна з найприємніших причин доручити занос будматеріалів саме нам – вигідні ціни. Актуальна вартість вказана в таблиці внизу сторінки і може змінитися, ставши ще більш вигідною для вас, якщо ви зробите велике замовлення або прийміть рішення про довгострокову співпрацю з нами.

Таким образом, компания «Грузчики Харьков» пропонує вам швидкий, надійний і недорогий спосіб доставити і підняти на поверх:

  • Сипучі склади – пісок, цемент і т.д;
  • Листові матеріали – гіпсокартон, ламінат і т.д;
  • Штучні вироби – цегла, плитка і т.д.

Ми гарантуємо не тільки швидкість, але і якість роботи, наприклад, занос цегли проводиться по 5 одиниць за раз, як наказують нормативи, що дозволяє знизити ймовірність травмування робітників і псування вантажу. Те ж правило суворо дотримується для гіпсокартону – не більше 1 аркуша, а також цементу і будь-яких інших сипучих матеріалів – 1 мішок, за один підйом. Ми знаємо, що багато інших компаній нашого профілю нехтують цими правилами, і пропонуємо більш низькі ціни на занос цементу, щоб дати вам можливість не переживати про порушення техніки безпеки, що загрожують як нещасними випадками, так і псуванням вашого майна. При цьому швидкість нашої роботи від такого підходу тільки зростає! Ми займаємося наданням подібних послуг вже багато років, а значить, виконуємо їх за налагодженою схемою і готові до будь-яких нестандартних ситуацій. Для нас не проблема занесення гіпсокартону вузькими сходовими прольотами або підйом матеріалів у пошкодженій упаковці. Ми з легкістю організуємо не тільки занос піску, але також його фасування за мішками, якщо ви придбали самоскид і багато іншого.

Для того, щоб дізнатися орієнтовну вартість і отримати відповіді на будь-які питання по темі – телефонуйте нашим менеджерам

Обратный звонок


Оставьте номер Вашего телефона и мы перезвоним Вам!