Послуги вантажоперевезень

Ціни на вантажоперевезення
Вид транспортуОб’єм (м.куб)Ціна (хв. 2 год)Вантажники (хв. 2 год)
Газель10200 грн/год100 грн/год
Газель12250 грн/год100 грн/год
Газель16250 грн/год100 грн/год
Мерседес30450 грн/год100 грн/год

Грузоперевозки по Харькову  Вантажоперевезення – це елементарне переміщення вантажу з пункту А в пункт Б. На перший погляд нічого складного, але давайте трохи заглибимося. Вантажоперевезення здійснюються за допомогою транспорту чи то Газель, Камаз, чи інші види автотранспорту. Транспорт повинен бути обладнаний під перевезення певного вантажу. На газелі, яка вивозить будівельне сміття, перевозити вітрини я б не ризикнув. Навантаження, розвантаження вантажу має проходити за участю тільки професійних вантажників, чітко знають свої обов ‘язки. Вантаж повинен бути упакований, надійно закріплений для подальшого транспортування. Від правильного вибору перевізника безпосередньо залежить цілісність вашого майна або товару. Щоб перевезення були виконані в обумовлені терміни і без збитків для клієнта, потрібно щоб дане завдання доручили професіоналам.

Замовити професійних вантажників, досвідчених водіїв та обладнані автомобілі Ви можете у нас.

Тарифи на перевезення залежать від обсягів перевезеного вантажу, виду автотранспорту, часу витраченого на завантаження або вивантаження вантажу, а також кілометражу якщо доставка за містом. Якщо необхідні послуги вантажників ми охоче надамо автомобіль з потрібною кількістю вантажників.

Види перевезень

Перевозка грузов в Харькове

До переліку виконуваних нами послуг входять:

– вантажоперевезення по Харкову,
– вантажоперевезення газель,
– офісний, квартирний переїзд,
– перевезення меблів,
– перевезення піаніно, рояля,
– транспортування сейфів, банкоматів, кавових, гральних автоматів,
– переміщення обладнання, верстатів (такелажні роботи),
– доставка будівельних матеріалів.

Ми пропонуємо Вам скористатися швидкими і якісними вантажоперевезеннями Харкова та області. Підберемо відповідний транспорт, якщо потрібно надамо досвідчених вантажників, що підходять за ціною і якістю.

Перевезення вантажів у Харкові

Переїзд або перевезення вантажів – напевно незмінний пункт витрат майже всіх фірм, що розвиваються. Мало не щодня потрібен офісний переїзд, перевезення вантажів, товару тій чи іншій фірмі. Послугами автотранспорту часто користуються, тому порядність і професійний підхід компанії вантажоперевезень повинні бути на вищому рівні.
При організації переїзду ми в першу чергу враховуємо побажання клієнта. У вас є право вибрати відповідний транспорт, час проведення робіт, а також маршрут вантажоперевезень. Звичайно ми даємо рекомендації з того чи іншого виду перевезень, але остаточне рішення має право приймати тільки клієнт.

Обратный звонок


Оставьте номер Вашего телефона и мы перезвоним Вам!