Вантажоперевезення газеллю по Харкову

Перевезення газеллю ціни
Вид транспортуОб’єм Ціна Вантажники 
Газель10 м куб200 грн/год100 грн/год
Газель12 м куб250 грн/год100 грн/год
Газель16 м куб250 грн/год100 грн/год
Вивіз сміття4 м куб600 грн300 грн

перевозки газель    Вантажоперевезення газель Харків – найпопулярніший і затребуваний вид вантажоперевезень у нашому місті. Завдяки своїй економності, маневреності та місткості, газелі підійдуть для перевезення багатьох різновидів вантажів.

Ми пропонуємо послугу перевезення газель (Харків) за доступними цінами. Наші автомобілі завжди справні і обладнані під певний вид перевезень. Автомобіль, що вивозив будівельне сміття, не приїде на квартирний переїзд, або ж навпаки.

Перевезення меблів здійснюється суворо обладнаними газелями, з кріпленнями та пакувальним матеріалом, для безпечного перевезення вашого майна. Також перевозимо товар або всіляку продукцію.

Також газелями зручно виконати вивезення будівельного сміття.Навіщо замовляти зил, якщо сміття зовсім небагато, простіше і дешевше замовити газель.

Потрібні послуги вантажників?Не проблема. Наші вантажники швидко і акуратно упакують і завантажать меблі. Також швидко розвантажать, занурять товар. Для більш важких робіт, можемо надати такелажників. Вони з легкістю виконають такелажні роботи будь-якої складності.

Цікавить збирання меблів? Наші збирачі якісно зберуть і встановлять меблі. Виконуємо складання, розбирання як нової так і підтриманої меблів.

Ми нічого не приховуємо від клієнтів. Ціни на послуги, що надаються зафіксовані. Будь-які зміни вартості послуг фіксуються на сайті.

Вантажоперевезення газель (Харків) – це запорука вашого успеха. Ми раді взяти на себе всі клопоти пов’язані з перевезенням і вантажно-розвантажувальними роботами.

Хто з нами працював, інших не шукає!

0503030200   0680056603   0931941126

Обратный звонок


Оставьте номер Вашего телефона и мы перезвоним Вам!