Вантажоперевезення по Харкову

Вантажоперевезення Харків ціни
Вид транспортуОб ‘єм (м.куб)Ціна (хв. 2 години)Вантажники (хв. 2 години)
Газель10200 грн/год100 грн/годс
Газель12250 грн/год100 грн/год
Газель16250 грн/год100 грн/год
Мерседес30450 грн/год100 грн/год

Грузоперевозки по ХарьковуПлануючи перевезення, в першу чергу, важливо визначитися з видом транспорту, найбільш підходящим під перевезений вантаж. Наступний крок, вибір з безлічі компаній перевізників, підходящу за ціною і якістю роботи. Також якщо Вам потрібні вантажники, необхідно буде заздалегідь знайти відповідних фахівців. Але всієї цієї трудомісткої процедури можна уникнути, замовивши вантажні перевезення і супутні їм послуги, в нашій компанії.

Вантажоперевезення по Харкову — наш основний вид діяльності. Для здійснення переміщення Вашого вантажу, ми підберемо транспорт, який найбільш підходить за габаритами, тоннажем і вартістю. Якщо необхідно надамо досвідчених, кваліфікованих вантажників, збирачів меблів, такелажників. Необхідний пакувальний матеріал? Наші фахівці доставлять пакувальні матеріали і упакують ваші речі і меблі.
Під послугою вантажоперевезення по місту та області ми маємо на увазі такі види перевезень:

  • Квартирний переїзд — то перевезення меблів, побутової техніки, домашніх речей з квартири на квартиру, на дачу, в інше місто. Переїзд виконується під ключ, тобто, розбирання, складання меблів, упаковка, навантаження, доставка, занос і розстановка меблів техніки та інших речей.
  • Офісний переїзд — це переїзд організацій, установ, відділень банків та ін. Аналогічно квартирному переїзду, для переїзду офісу пропонується комплекс послуг, що дозволяють в повній мірі виконати поставлене завдання.

 

Вантажоперевезення газеллю

  • Перевезення по Харкову. Виконуємо перевезення продукції, товарів, виробів та іншого. Автомобілі різної комплектації і тоннажу. Працюємо за безготівковим розрахунком. При необхідності надамо послуги робітників.
  • Вантажоперевезення газель. Газель найпопулярніший транспорт для перевезень різного роду вантажів. Вона містка, за цим, відмінно підходить під більшість видів переїздів. Вона економічна, відповідно дешевша порівняно з іншими видами вантажного транспорту. Перевезення на газелях найоптимальніший варіант перевезень для більшості клієнтів.
  • Перевезення піаніно. Перевозимо, заносимо піаніно, рияли будь-яких розмірів і марок. Автомобіль обладнаний під перевезення даного виду музичних інструментів. Носильники при перенесенні використовують ремені, візки та ін пристосування.
  • Такелажні роботи. Виконуємо такелаж обладнання, верстатів. Професійні такелажники виконають занос сейфів, банкоматів, котлів та ін. важких предметів. На великих обсягах знижки.
  • Вивезення будівельного сміття. Вивеземо накопичене будівельне сміття, в будь-якій кількості. Для завантаження надамо робітників.

 

Підіб ‘ємо підсумок, замовивши послугу з транспортування в нашій компанії Ви отримаєте якісно зроблену роботу, за прийнятними цінами, в обумовлені терміни. Ми раді допомогти Вам, у вирішенні проблем пов ‘язаних з перевезеннями.

Обратный звонок


Оставьте номер Вашего телефона и мы перезвоним Вам!