Переїзди. Послуги переїзду в Харкові

Ціни на перевезення Харків
Вид транспортуОб’єм (м.куб)Ціна (хв. 2 години)Вантажники (хв. 2 години)
Газель10200 грн/год100 грн/год
Газель12250 грн/год100 грн/год
Газель16250 грн/год100 грн/год
Мерседес30450 грн/год100 грн/год

офисный переездКомпанія «Грузчики Харьков» пропонує вашій увазі переїзд, будь-яких видів і обсягів.
На нашому рахунку безліч найрізноманітніших переїздів по місту і області. Так що якщо ви вже почали планувати майбутній переїзд, або знаєте точну дату і час його проведення, то можете сміливо замовляти послугу переїзду у фахівців нашої компанії.

Замовляючи у нас послуги переїзду Ви автоматично позбавляєте себе від багатьох проблем і труднощів пов’язаних з переїздом, наприклад: розбирання меблів, упаковка побутової техніки, завантаження речей та інше.

Нас важко недооцінювати, завжди в наявності інструменти, всілякі пакувальні матеріали для безпечного транспортування вашого майна. А чисті автомобілі і досвідчені вантажники не залишать вас байдужими до наших послуг.

У більшості випадків перевезення меблів виконується за допомогою газелей. Вантажоперевезення газель найбільш затребувана послуга нашої компанії. Чим це обумовлено? Газель економічний, маневрений і в той же час дуже місткий вантажний автомобіль.

Для багатьох харків ‘ян переїзд порівняємо з пожежею, або з іншим стихійним лихом. Я Вас благаю, не такий страшний чорт як його малюють. Наші вантажники швидко виконають розбирання, складання меблів, акуратно упакують, занурять меблі, речі, побутову техніку. Виконуємо вантажоперевезення по Харкову швидко, а головне без псування майна. Якщо необхідно перенести сейф, або серверну шафу, ми з виконаємо такелажні роботи.

Наше головне завдання щоб клієнт залишився задоволений. А клієнт задоволений, коли якісно виконана робота.

квартирный переезд

Переїзд

Ми виконуємо такі види переїздів:

  • офісний переїзд,
  • квартирний переїзд,
  • переїзд на дачу,
  • переїзд банку,
  • переїзд магазину, кафе, ресторану,
  • переїзд тренажерного залу,
  • переїзд складу,
  • переїзд цеху, виробництва та ін.

Ми надаємо комплексний переїзд, від початку і до кінця. Вам не потрібно окремо шукати вантажників і автомобіль, збирачів меблів і такелажників, ми надамо всіх необхідних фахівців, в потрібній кількості. Замовивши послуги нашої компанії, Ви автоматично прирікаєте себе на успіх. Всі запитання, які Вас цікавлять, ви можете дізнатися за телефонами вказаними на сайті.

Обратный звонок


Оставьте номер Вашего телефона и мы перезвоним Вам!