Перевезення меблів Харковом

Ціни на перевезення меблів
Вид транспортуОбсяг (м.куб)Ціна (хв. 2 години)Грузчики (хв. 2 години)
Газель10200 грн/год100 грн/год
Газель12250 грн/год100 грн/год
Газель16250 грн/год100 грн/год
Мерседес30450 грн/год100 грн/год

Перевозка мебели Харьков  Перевезення меблів Харків – це одна з найпоширеніших і делікатних видів перевезень. Багато хто не приділяють їй належної уваги, як результат подряпини, вм’ятини, сколи та інші поврежденія.Поетому потрібно серйозно поставитися до вибору фірми перевізника.

     Перевезення меблів по Харкову – головний напрямок діяльності нашої компанії. Ми стежимо за якістю виконання робіт і справністю транспорту. Наші автомобілі обладнані під певний вид вантажоперевезень, в даному випадку, щоб перевезти меблі недорого і акуратно. Наші вантажники завжди тверезі і пунктуальні. У своїй діяльності вони використовують ремені, тачки та інші пристосування.

У більшості випадків перевезення меблів часто зустрічається при виконанні переїзду офісу або квартирного переїзду. При переїзді, найчастіше потрібна розбірка, складання меблів. На вимогу ми надамо професійних складальників меблів, які без проблем розберуть, упакують і зберуть зазначену меблі. Для офісних переїздів з сейфами, серверними шафами та іншими важкими предметами виконуємо такелажні роботи.

 

Такелажники нашої фірми швидко і акуратно спустять, піднімуть на поверх сейфи, банкомати, серверні шафи тощо. Також під час переїзду накопичується сміття. Для вирішення цієї проблеми ми пропонуємо послугу вивезення сміття.Вантажники швидко винесуть і занурять весь непотріб після переїзду.

 

Для безпечного перевезення залежно від виду меблів ми використовуємо поролон, поролонові куточки, плівку, картон тощо.

перевозка мебели

 

Щоб уникнути різного роду пошкоджень, меблі ретельно упаковуються і закріплюється в кузові автомобіля. Ви можете бути спокійні за цілісність вантажу, що перевозиться.

Перевезення меблів (Харків) – послуга дозволяє безпечно, швидко і не дорого перевезти меблі по Харкову і області. Ми раді будемо допомогти Вам у цій не простій справі. Постійним клієнтам знижки.

Обратный звонок


Оставьте номер Вашего телефона и мы перезвоним Вам!