Перевезення піаніно в Харкові

Перевезення піаніно ціна
Вид робітЦінаМін.замовлення
Газель250 грн/год2 години
Грузчики120 грн/поверх5 поверхів

перевозка пианиноПеревезення піаніно (Харків) – дуже відповідальний і делікатний вигляд вантажоперевезень вимагає особливого ставлення до себе. Професійно виконане перевезення запорука цілісності та гарного звучання інструменту.

Наша фірма виконує послугу перевезення піаніно Харковом вже протягом 7 років. За цей час ми повністю оновили і обладнали під перевезення різних вантажів автопарк. Сформували професійну і досвідчену команду, здатну з легкістю виконати всі поставлені завдання. У нашому випадку це перевезення піаніно.

 

Під час транспортування піаніно вантажники використовують ремені, візки та інше обладнання. Піаніно перевозимо на спеціально обладнаних автомобілях. Для безпечного перевезення ми використовуємо пакувальні матеріали.

Нам не важливо на якому поверсі знаходиться вантаж. Ми з легкістю спустимо або піднімемо піаніно на потрібний поверх. Вам не слід, турбуватися за цілісність інструменту. Вантажники мають багаторічний стаж роботи. Ми акуратно занесемо і встановимо піаніно в зазначеному місці.

 

Отже, підіб ‘ємо підсумки. Замовивши послугу перевезення піаніно в Харкові, ви отримуєте кваліфікованих вантажників, обладнаний під перевезення піаніно транспорт, за доступними цінами. Скористайтеся послугами нашої компанії. Ми з радістю допоможемо, перевезти Ваше піаніно або рояль.

Працюємо без свят і вихідних. Постійний клієнтам знижки. Всю інформацію, що Вас цікавить, ви можете дізнатися за телефонами вказаними на екрані.

Обратный звонок


Оставьте номер Вашего телефона и мы перезвоним Вам!