Спецтехніка

Послуги спецтехніки ціни
Види рабiтОбсягЦiна
Послуги екскаватора1 година1200-1500 грн
Послуги навантажувача jcb1 година700 грн
Демонтаж будівель (цегла)1 м куб300-400 грн
Демонтаж будівель (бетон)1 м куб1000-1200 грн
Погрузка строймусора 1 м куб100-150 грн
Вивезення строймусора1 м куб150 грн
Копання котлованів
Види рабiтОбсягЦiна
Услуги трактора jcb1 година700 грн
Послуги екскаватора1 година1000 грн
Копання котлованів1 м куб50-60 грн
Прибирання снігу
Види рабiтОбсягЦiна
Оренда навантажувача jcb1 година700 грн
Вивезення снігу камаз8 м куб1000 грн
Вивезення снігу ЗІЛ4 м куб800 грн
Прибирання будівельного сміття
Види рабiтОбсягЦiна
Оренда навантажувача jcb1 година700 грн
Навантаження сміття (вручну)8 м куб (камаз)800 грн
Навантаження сміття (вручну)4 м куб (ЗІЛ)500 грн
Навантаження сміття (вручну)50 мішків (газель)300 грн
Вивезення строймусора Камаз8 м куб1000-1100 грн
Вивезення строймусора ЗІЛ4 м куб900 грн
Вивезення строймусора Газель50 мішків600 грн
Пакування строймусора1 мішок2-3 грн
Послуги гідромолота
Види рабiтОбсягЦiна
Оренда гідромолота jcb1 година1000 грн
Оренда гідромолота hitachi1 година1500 грн
Оренда міні гідромолота1 година800 грн

Услуги спецтехники  ХарьковНа сьогоднішній день наша компанія, одна з небагатьох компаній, що надають якісні та своєчасні послуги спецтехніки в Харкові.

Спецтехніка затребувана у всіх галузях економіки і повсякденного життя міста, що розвивається, і його жителів. Вона необхідна для виконання багатьох будівельних, такелажних, монтажних та інших робіт.

Наприклад: перевезення обладнання, земляні роботи, монтажні роботи, перевезення будматеріалів, вивезення будівельного сміття та інші види робіт потребують застосування маніпулятора, автокрана, екскаватора, самоскидів та іншої будівельної техніки.

Не дивлячись на високий статус деяких будівельних компаній міста, для багатьох не вигідно утримувати свій автопарк спецтехніки. Ще не рідко бувають випадки поломки будівельної техніки, а припинення роботи фірми рівносильне самогубству. У таких випадках доцільно замовити послуги спецтехніки в нашій компанії.

Послуги спецтехніки Харків

Спецтехніка Харків надає послуги спецтехніки починаючи з 2001 року. За цей час ми обжилися новою технікою, сформували дружній колектив, а також накопичили великий досвід проведення цих робіт.

Для зручності клієнта ми працюємо і надаємо транспорт цілодобово і без вихідних. Фірма приділяє особливе значення термінам і якості послуг, тому всі роботи виконуються якісно в строго обумовлені терміни. Що в свою чергу позитивно позначається на іміджі та відгуках про компанію.

Оренда спецтехніки Харків

Оренда спецтехніки – це якісна і своєчасна подача автомобілів для виконання будівельних або сезонних робіт. Вам не потрібно витрачати гроші на обслуговування спецтехніки, зарплати водіїв, оренду або утримання стоянок для транспорту, всіх цих витрат можна уникнути якщо замовити послуги спецтехніки Харків.

Послуги компанії

Аренда спецтехники ХарьковУ нас ви зможете замовити будь-який вид будівельної техніки і спецтехніки для проведення будівельних, земляних, такелажных работ, робіт з благоустрою територій.

Компанія пропонує такі види послуг:

  • послуги автовежі,
  • автокран,
  • послуги маніпулятора,
  • послуги екскаватора,
  • послуги міні екскаватора,
  • оренда самоскида,
  • оренда камаз, зіл.

Оренда спецтехніки (Харків) нашої компанії дає гарантію, що на вашому об ‘єкті буде трудитися високоякісна, безперебійна спецтехніка у відмінному стані, а в разі поломок ми змінимо її на іншу. Послуги спецтехніки можна замовити в будь-який час на будь-який термін.

Якщо Ви ще не вибрали яка спецтехніка потрібна Вам для виконання задуманих справ, або не можете об ‘єктивно оцінити обсяги робіт, наші експерти порадять вам найоптимальніший варіант. Ви можете замовити майстра для складання плану робіт, і оголошення повної вартості послуг.

Обратный звонок


Оставьте номер Вашего телефона и мы перезвоним Вам!