Копання котлованів

Оперативність, доступність і офіційна гарантія якості – ось, що таке копка котлованів від компанії «Грузчики Харьков». Екскаватори та фронтальні навантажувачі з нашого автопарку завжди готові прибути до вас на ділянку, в будь-яку точку міста, а наші фахівці сотні разів успішно виконували подібні завдання.

Спорудження котловану під фундамент – один з перших і надзвичайно важливих етапів зведення житлових будинків і господарських будівель від якого безпосередньо залежить надійність будівлі. Земельні роботи подібного виду проводяться і в інших випадках. Це може бути рішення викопати басейн, зливну яму або траншеї для прокладки труб і проводки і просто бажання провести благоустрій ділянки, за проектом ландшафтного дизайнера.

Копка котлованів і оренда машин для земляних робіт у Харкові

Компанія «Грузчики Харьков» — пропонує вигідні, як за ціною, так і за іншими факторами, умови співпраці для всіх, кому потрібна оренда екскаватора або іншої машини для земляних робіт. Ми доставляємо спецтехніку в будь-яку точку міста і надаємо послуги кваліфікованих операторів.

Якщо говорити про вартість такого виду робіт, як копка котловану – ціна розраховуватися заздалегідь, і залежить від того скільки кубометрів землі належить перемістити. Також сума для оплати може збільшитися якщо належить робота зі складним ґрунтом і в деяких інших випадках, але вона в будь-якому випадку не стане для вас несподіванкою. Ви можете дізнатися попередню ціну розповівши про особливості завдання нашим менеджерам, а якщо передасте результати геодезичних досліджень і план будівництва відповідальним фахівцям, наприклад, просто відіславши файл електронною поштою, то отримаєте точний розрахунок. Ми фіксуємо суму оплати послуг у договорі, а також чітко формулюємо в ньому ж пункти, присвячені відповідальності сторін, щоб ви могли нам довіряти.

Як вже сказано вище, машини для земляних робіт використовуються не тільки при спорудженні котловану під фундамент, а досвід наших співробітників, дозволяє їм проводити будь-які роботи. При цьому, вибираючи співпрацю з нами ви в будь-якому випадку отримуєте:

  1. Комплексний підхід. Ми не просто надаємо екскаватори та іншу техніку в оренду. Зрозуміло, у вартість наших послуг входить робота оператора з усіма необхідними допусками і дозволами, але крім цього, ви можете замовити у нас послуги демонтажу за допомогою гідромолота, прибирання будівельного сміття, транспортування матеріалів для зведення будівель і ремонту, а також багато іншого. Для постійних клієнтів і довгострокових контрактів у нас передбачені особливі умови, але навіть ті, хто потребує допомоги всього раз, можуть розраховувати на незмінно вигідні ціни.
  2. Знання та досвід. Від якості котловану безпосередньо залежить те, наскільки надійним буде фундамент. Ми проводимо роботи строго у відповідності з матеріалами плану – технічними замірами і геодезичною розбивкою, враховуємо особливості поверхні і готові допомогти з розчищенням місцевості. Це стосується не тільки котлованів під фундамент, а й будь-яких інших необхідних вам земельних робіт.
  3. Швидкість і відповідальність. Ви можете бути впевнені, що копка котловану буде виконана в обумовлені терміни, а результат відповідати вашим очікуванням.

Великий автопарк спецтехніки дає нам можливість запропонувати вам кілька комфортних варіантів для вирішення різних завдань, зокрема ви можете вибрати таку опцію як, оренда екскаватора “JCB”. Машини відомого британського виробника знамениті своєю технологічністю і універсальністю, тому ви отримуєте шанс недорого провести на своїй ділянці роботи з використанням техніки світового класу.

Копання котлованів ціни
Види рабiтОбсягЦiна
Послуги трактора jcb1 годинас700 грн
Послуги екскаватора1 година1000 грн
Копка котлованів1 м куб50-60 грн

Обратный звонок


Оставьте номер Вашего телефона и мы перезвоним Вам!