Знесення будівель з технікою для демонтажу

Швидкість, відповідальність і якість – головні принципи підходу компанії «Грузчики Харьков» до такого завдання, як знесення та демонтаж будівель. Ми беремося за об’єкти будь-якої складності, будь-коли зриваємо обумовлені терміни, а також намагаємося зберегти якомога більше матеріалів, які підлягають повторному використанню і займемося вивезенням сміття після закінчення робіт. У нашому автопарку є вся необхідна техніка для демонтажу будівель, а у штатних операторів, послуги яких входять в ціну знесення, є актуальні дозволу на управління спецтранспортом і великий досвід роботи в даній сфері.

Знесення цегельного будинку і бетонних споруд в Харкові

Якщо ви потребуєте послуг фахівців з демонтажу, яким можна доручити знесення цегляного будинку або споруди із залізобетонних конструкцій – без коливань телефонуйте нам. Компанія “Вантажники Харків” пропонує максимально вигідні та прозорі умови співпраці:

  • Широкий автопарк спецтехніки для виконання робіт будь-якої складності та обсягу;
  • Штатні працівники, які знають усі, про особливості організації знесення будівель різної поверховості з цегли та бетону;
  • Широкий асортимент додаткових послуг – навантаження та вивезення сміття, проведення земляних робіт, розчищення снігу та багато іншого;
  • Офіційне укладання договору.

Ми пропонуємо кілька варіантів оплати послуг нашої техніки і працівників. Якщо вас цікавить виключно демонтаж залізобетонних конструкцій або цегляних стін – ціна розраховуватися за 1 кубометр розібраного або зруйнованого матеріалу. Точно так само оплачується і навантаження і вивезення будмусора. У даному випадку велику роль відіграє вибір транспорту. З одного боку, чим більше у вас відходів, тим місткіше знадобиться вантажівка, з іншого, вивезення сміття КАМАЗом обійдеться дешевше, в перерахунку на м. куб, ніж оренда для тих же цілей менш габаритної машини.

Другий варіант формування ціни, наприклад, на послуги навантажувача в Харкові – погодинна оплата роботи техніки з оператором. Це вигідна пропозиція для тих, хто планує не просто зруйнувати будівлю, а й відразу прибрати територію, а може навіть розрівняти її і підготувати до зведення нової споруди. Ми надаємо послуги екскаватора в Харкові, в тому числі і для копання котлованів. Це означає, ви можете доручити нам буквально всі роботи нульового рівня – від знесення старого, до підготовки до будівництва нового будинку. Для нас немає нездійсненних завдань, саме тому, що крім фронтальних навантажувачів, випущених відомим виробником JCB ми пропонуємо вам, по-перше, можливість замовити екскаватор і гідромолот, а по-друге, їх оренда йде в комплекті з рабою кваліфікованих операторів, оплата праці яких вже входить у вартість.

Ви можете бути впевнені, що незалежно від того, які саме послуги вам потрібні, наша техніка для знесення будівель і співробітники завжди готові допомогти вам з вирішенням найскладніших завдань. Ми працюємо за налагодженою роками технологією, дотримуємося всіх вимог СНіП, що регламентують проведення демонтажу, а головне – укладаємо договір підряду. У нас є стандартний документ, де чітко прописані обов ‘язки і відповідальність сторін, але ви завжди можете внести в нього додаткові пункти. Насамперед угода гарантує, що ми виконаємо роботи в зазначеному обсязі і в обумовлені терміни, а також, фіксує бюджетні витрати. Для того, щоб дізнатися точну ціну проведення демонтажу на вашій ділянці – просто зробіть дзвінок нашим менеджерам. Вони завжди на зв ‘язку, якраз для того, щоб проконсультувати вас з усіх виникаючих питань.

Демонтаж, знесення будівель Харків
Види рабiтОбсягЦiна
Послуги екскаватора1 година1200-1500 грн
Послуги навантажувача jcb1 година700 грн
Демонтаж будівель (цегла)1 м куб300-400 грн
Демонтаж будівель (бетон)1 м куб1000-1200 грн
Завантаження строймусора 1 м куб100-150 грн
Вивезення строймусора1 м куб150 грн

Обратный звонок


Оставьте номер Вашего телефона и мы перезвоним Вам!