Прибирання снігу спецтехнікою Харків

Оперативність, якість і максимальна фінансова вигода – три основні переваги, якими характеризується прибирання та вивезення снігу, від компанії «Грузчики Харьков». Ми володіємо великим автопарком спецтехніки, зокрема фронтальними навантажувачами, виробництва відомих європейських брендів, які легко оснащуються лопатами-відвалами, а також самоскидами. У нашому штаті працюють кваліфіковані оператори з усіма необхідними допусками і дозволами на проведення широкого спектру робіт, а також досвідчені вантажники, які не раз стикалися з подібними завданнями. При цьому, коли мова йде про таку послугу, як прибирання снігу, ціна нашої роботи вигідно відрізняється від пропозицій конкурентів.

Прибирання та вивезення снігу в Харкові

Компанія «Грузчики Харьков» завжди до послуг тих, кому потрібно максимально швидко і з мінімумом клопоту організувати вивезення снігу з ділянки в місті і за його межами. Звертаючись до нас за допомогою ви можете бути впевнені, що ми працюємо:

  1. Грамотно. Великий досвід і володіння актуальними знаннями в галузі правил і нормативів проведення робіт подібного профілю дозволяють нам прибирати сніг з урахуванням всіх вимог санітарії дворів і безпеки по відношенню до розташованих в безпосередній близькості об ‘єктів. Ми знаємо як працювати на ділянках з рельєфом і в соромлених умовах, а також вміємо оперативно очищати від завмерлих опадів великі площі.
  2. Офіційно. Ми співпрацюємо не тільки з приватними особами, для яких природно укласти договір з метою захисту своїх інтересів, але також з комерційними організаціями, які потребують наявності документального підтвердження проведення робіт для звітності. У нас є перевірена часом типова угода, до якої завжди можна додати кілька пунктів залежно від особливостей вашого завдання. Договір – гарантія того, що всі роботи будуть проведені точно в строк і відповідно до нормативних положень, а також ваших вимог.
  3. Технологічно. Наш основний профіль – прибирання снігу спецтехнікою. Ми використовуємо навантажувачі з навісним обладнанням від перевірених брендів і знаємо як застосовувати їх з максимальною продуктивністю. Те ж саме стосується вантажних машин і допоміжної техніки. Ми організуємо вивезення снігу самоскидами, які регулярно проходять ТО і готові до роботи в будь-яких умовах.

Наша робота – набагато більше ніж просто прибирання снігу, послуги компанії «Грузчики Харьков» включають в себе:

  • Оренду спецтехніки та транспорту;
  • Транспортування снігу до місця, де дозволено розміщення;
  • Укладання договору.

Ви можете вибрати відповідний транспорт з нашого великого автопарку, і викликати стільки фахівців, скільки вважаєте за необхідне. Тим, кого цікавить прибирання снігу технікою ми пропонуємо орендувати навантажувач “JCB”, а також вантажівку з потрібним об ‘ємом кузова. Зокрема, це може бути КАМАЗ, в який поміщається до 8 кубометрів снігу та ЗІЛ, розрахований на перевезення не більше 4 м3. Зверніть увагу, що ціна не пропорційна вантажопідйомності. Вивезення снігу КАМАЗом коштує лише трохи дорожче, з тієї причини, що основну частину вартості становлять витрати на бензин.

Прибирання снігу – ціни в Харкові
Види рабiтОбсягЦiна
Оренда навантажувача jcb1 година700 грн
Вивезення снігу камаз8 м куб1000 грн
Вивезення снігу зiл4 м куб800 грн

Обратный звонок


Оставьте номер Вашего телефона и мы перезвоним Вам!