Прибирання будсміття

Швидко, ретельно і з дотриманням всіх правил – ось як ми працюємо, коли нам доручають виконання такого завдання, як прибирання будмусора, фахівцям, які знають всі особливості процедури транспортування та утилізації. Компанія «Грузчики Харьков» надає жителям міста повний комплекс послуг з вивезення будівельних відходів та організації їх переробки. Є як мінімум 5 причин довіритися нам і позбутися клопоту в такому питанні, як прибирання будівельного сміття, ціна роботи і професійний підхід – тільки найочевидніші з них. Якщо ви тільки плануєте ремонт або будівництво, а може навпаки, близькі до їх завершення і вже замислюєтеся над тим, куди подіти частини демонтованих конструкцій та оздоблення, а також залишки витратних матеріалів – саме час звертатися до нас!

Прибирання будівельного сміття в Харкові

Прибирання будівельного сміття від компанії «Грузчики Харьков» — це:

  1. авантажувачі JCB з операторами. Ми володіємо великим автопарком не тільки вантажних машин, але і спецтехніки. Зокрема, ви завжди можете орендувати у нас фронтальний навантажувач, однієї з найвідоміших у світі компаній, родом з Великобританії. Працюючі у нас оператори – досвідчений персонал, з усіма необхідними допусками і дозволами на управління спецтехнікою. Вони готові допомогти вам не тільки з прибиранням сміття, але також з проведенням будь-яких земельних робіт, зокрема з копанням котлованів під фундамент, а також демонтажем різних конструкцій за допомогою гідромолота.
  2. Вантажники. Досвідчений персонал нашої компанії знає, як швидко і акуратно прибрати будь-який строймусор. Вантажники упакують дрібні та середні відходи в мішки, зв’яжуть разом труби, паркетні дошки, листи гіпсокартону та частини інших демонтованих конструкцій і систем. Далі вони винесуть фасований мотлох з квартири, на якому б поверсі вона не знаходилася, розмістять в машині з дотриманням всіх правил і вивантажать на полігоні для утилізації або сміттєпереробному заводі. Аналогічним чином наші співробітники працюють і на приватних земельних ділянках. Ви можете сміливо звертатися до нас незалежно від того, чи потрібно вам вивезти тонну битої цегли або позбутися знятого паркету і бетонної стяжки.
  3. Вантажні автомобілі . У нас є машини, розраховані на перевезення різних обсягів і типів сміття. До ваших послуг КАМАЗи, ЗІЛи і ГАЗелі, вантажопідйомності яких цілком достатньо для прибирання відходів навіть наймасштабнішого приватного або комерційного будівництва. Ми володіємо технікою, а не орендуємо її, тому гарантуємо вам її справність і готовність до виїзду на об’єкт тоді, коли це вам необхідно.

Якщо вас цікавить навантаження будівельного сміття вручну, ціна залежатиме від кількості залишків матеріалів, що визначає також вид використовуваного транспорту. У нашому автопарку, як вже було сказано вище, є КАМАЗ і ЗІЛ, що вміщують, відповідно 8 м3 і 4 м3 твердих побутових відходів, а також ГАЗель, розрахована на перевезення 50 мішків зі сміттям. Більш детально ціна навантаження і транспортування вказана в таблиці внизу сторінки. Послуги з упаковки – обійдуться вам буквально в пару гривень, що робить співпрацю з нами ще більш вигідною. Якщо вас цікавить точна ціна прибирання сміття силами наших фахівців – просто зателефонуйте нашим менеджерам і опишіть ситуацію. Вони оперативно розрахують вартість на основі кількості і типу будівельних відходів, а також віддаленості вашої квартири або ділянки від найближчого місця утилізації. У будь-якому випадку, ми завжди укладаємо офіційний договір на надання послуг, тому ви можете не сумніватися, що прибирання, упаковка, вантаження будівельного сміття будуть проведені за всіма правилами і точно в строк.

Прибирання будмусора – ціни в Харкові
Види робітОбсягЦiна
Оренда навантажувача jcb1 година700 грн
Навантаження сміття (вручну)8 м куб (камаз)800 грн
Навантаження сміття (вручну)4 м куб (зiл)500 грн
Навантаження сміття (вручну)50 мiшкiв (газель)300 грн
Вывоз строймусора Камаз8 м куб1000-1100 грн
Вивіз будсміття Зіл4 м куб900 грн
Вивіз будсміття Газель50 мiшкiв600 грн
Пакування строймусора1 мiшок2-3 грн

Обратный звонок


Оставьте номер Вашего телефона и мы перезвоним Вам!