Послуги гідромолота

Демонтувати будівлю, зняти дорожнє покриття, розбити мерзлий грунт або утрамбувати пухкий – все це і багато іншого, може екскаватор з гідромолотом, оренда якого на вигідних умовах, доступна всім, хто звернеться в компанію «Грузчики Харьков». Ми проводимо роботи з демонтажу та благоустрою земельних ділянок з гарантією якості, використовуючи сучасну спецтехніку від найвідоміших світових виробників, оснащену потужним навісним обладнанням. У кожного з наших операторів є дозволи на право управління екскаваторами-навантажувачами і багаторічний досвід виконання різних завдань. Крім того, ми дбаємо про ваш час і гроші, а значить не тільки пропонуємо доступні ціни, але і грамотно організуємо весь процес, скорочуючи час проведення робіт.

Оренда екскаватора з гідромолотом у Харкові

Якщо місто, де вам потрібні були послуги гідромолота – Харків, співпраця з нами гарантовано стане вдалим рішенням. У нашому автопарку достатня кількість спецтехніки з гідравлічними системами різної потужності, що дозволяє нам пропонувати кілька тарифів, комфортних для певних завдань. Оренда екскаватора з гідромолотом, включає в себе:

 • Транспортування спецтехніки на територію вашої ділянки і назад;
 • Роботу кваліфікованого оператора і при необхідності фахівців іншого профілю;
 • Укладання договору.

Ми надаємо послуги гідромолоту виключно на офіційній основі, що вигідно, як для приватних, так і для комерційних клієнтів. В обох випадках ви отримуєте гарантію того, що ми виконаємо роботу в потрібному обсязі і в обумовлені терміни. Компанії, що користуються нашими послугами також цінують законність співпраці, що полегшує ведення звітності.

Оренда гідромолота – незамінна послуга для вирішення широкого спектру завдань:

 • Демонтаж будівель, споруд та конструкцій різного призначення;
 • Забивання паль і облаштування отворів під комунікації;
 • Ландшафтні роботи – розпушування і ущільнення ґрунту;
 • Руйнування дорожнього покриття з асфальту, бетону та інших матеріалів;
 • Подрібнення гірських порід різної твердості.

Нашим клієнтам доступна оренда JCB з гідромолотом або Hitachi з аналогічним типом навісного обладнання. Бренди, родом з Японії і Великобританії, що випускають ці машини – визнані лідери в своєму сегменті, тому ви можете бути впевнені, що яке завдання б не стояло перед вами – ми з нею впораємося на відмінно! Це можливо також і тому, що ви можете замовити у нас оренду спецтехніки, що відрізняється за наступними параметрами:

 • Потужність двигуна;
 • Висота і дальність подачі;
 • Експлуатаційна маса.

Всі моделі відрізняються низьким рівнем шуму при роботі і регулярно проходять технічне обслуговування. Ми надаємо в оренду тільки техніку, яка перебуває у володінні компанії і гарантуємо, що вона справна і готова до використання.

Ціна послуг гідромолота, залежить від обсягів роботи і типу завдань, які потрібно вирішити. У стандартному варіанті оплата погодинна. Тим, кого цікавить оренда гідромолота в Харкові на повноцінну робочу зміну або кілька днів, ми пропонуємо приємні знижки, але навіть якщо вам просто потрібно швидко вирішити локальне завдання, ціна наших послуг за годину, не буде виділятися на тлі вартості інших статей витрат з кошторису. Наші менеджери завжди на зв ‘язку для того, щоб допомогти вам вибрати оптимальний варіант спецтехніки, розрахувати орієнтовну вартість робіт і вирішити всі організаційні питання.

 

Послуги гідромолота Харків
Види рабiтОбсягЦiна
Оренда гідромолота jcb1 година1000 грн
Оренда гідромолота hitachi1 година1500 грн
Оренда міні гидромолота1 година800 грн

Обратный звонок


Оставьте номер Вашего телефона и мы перезвоним Вам!