Доставка будматеріалів

Доставка будматеріалів Харків
Види рабiтОбсягЦiна
Пісок (зiл)4-5 м куб1900 грн
Пісок (камаз)8-9 м куб2700 грн
Щебінь (зiл)4-5 м куб4000-4800 грн
Щебінь (камаз)8-9 м куб7400-8200 грн
Гранвідсів (зiл) 4-5 м куб3200-3800 грн
Гранвідсів (камаз)8-9 м куб5800-6400 грн
Доставка за місто (зiл) 4-5 м куб 25 грн/км в один бік
Доставка за місто (камаз)8-9 м куб 30 грн/км в один бік

Навантаження і доставка будівельних матеріалів в будь-яку точку міста – одна з найбільш затребуваних послуг компанії «Грузчики Харьков». До нас звертаються, як приватні особи, самостійно займаються зведенням будинків і землевпорядними роботами, так і організації, чия діяльність пов’язана з будівництвом і благоустроєм територій. Всім їм ми пропонуємо послуги обширного автопарку, а також досвідчених операторів спецтехніки та вантажників, знають, як організувати такий захід, як доставка будматеріалів, щоб вони отримали їх там, де вам потрібно, в обумовлені терміни і без будь-яких зволікань!

Доставка піску, щебеню та інших будматеріалів в Харкові

Якщо Вам потрібна доставка піску, щебеню та інших сипучих матеріалів, або транспортування цегли, дерева, листового оздоблення і будь-яких інших будівельних витратників – не гайте часу і телефонуйте нашим менеджерам. Ми готові запропонувати вам максимально комфортні умови співпраці. Наприклад, у випадку з такою послугою, як доставка щебеню, ціна включає в себе:

  • Оренду вантажного транспорту;
  • Послуги спецтехніки, якщо це необхідно, і оператора з дозволом на керування;
  • Робота водіїв і вантажників на місці навантаження та вивантаження;
  • Укладання договору на надання послуг.

Ми пропонуємо вам самостійно вибрати транспорт, за допомогою якого буде здійснена доставка піску і щебеню, а також працюємо, як в межах міста, так і за його межами. У першому випадку – ціна послуг фіксована і залежить тільки від типу будматеріалів та їх кількості. Найдорожче обійдеться доставка гранвідсіву, а наприклад, транспортування піску коштуватиме вдвічі менше. Що стосується обсягів, то наші стандартні тарифи на перевезення 4-9 кубометрів різних складів ви можете подивитися в таблиці нижче. Вони прив ‘язані не тільки до типу матеріалу, але і до моделі вантажного транспорту. Зокрема, якщо місто, в межах якого ви хочете перемістити щебінь – Харків, доставка (ціна її становить в середньому 1000 гривень за метр кубічний) обійдеться вам у фіксовану суму. Якщо ж ви хочете перевезти матеріал за місто, то до неї додасться близько $1 за кожен додатковий кілометр. Важливо: ви оплачуєте тільки доставку до вас на ділянку, в один бік. Окремої згадки заслуговує прив ‘язка ціни до місткості транспорту, а точніше до витрати палива. Доставка гранвідсіва або щебеню КАМАЗом обійдеться вдвічі дорожче, ніж ЗІЛом, але і поміщається в машини таких марок і моделей різна кількість матеріалів.

Дізнатися точну вартість можна у нашого менеджера – просто повідомте йому, де потрібно забрати вантаж і куди доставити. Також необхідно буде уточнити тип матеріалу, його кількість, і поставити інші питання, що цікавлять вас, щодо співпраці. Можливо, вам необхідна допомога не тільки в питаннях транспортування, навантаження і вивантаження. Для нас не проблема, як доставка щебеню, так і розвантаження вагонів з ним.

Окремо, ми пропонуємо вам можливість скористатися іншими нашими послугами, одночасно заощадивши не тільки гроші, але і час. Наприклад, якщо щебінь знадобився вам на початковому етапі нового будівництва ми можемо також викопати для вас котлован під фундамент і провести інші земляні роботи. Якщо ж перед зведенням нової будівлі потрібно знести стару або прибрати матеріали залишилися після демонтажу – ми можемо допомогти і з цим. Всі роботи проводяться строго згідно офіційного договору, тому ви можете не сумніватися в дотриманні нами термінів та інших пунктів угоди.

Обратный звонок


Оставьте номер Вашего телефона и мы перезвоним Вам!