Такелажні роботи по Харкову та області

перевозка банкоматаЧасто, виконуючи переїзд (квартирний, офісний, виробничий), виникає необхідність у перенесенні або транспортуванні важких предметів, тобто у фахівцях які виконають такелажні роботи.
Такелажні роботи – сукупність дій, переміщення всіляких тяжкостей з подальшим завантаженням, розвантаженням, а також заносом у зазначене місце. Такелаж відрізняються від простих послуг вантажників, задіянням у робочому процесі різних важелів, домкратів та іншого такелажного інструменту. Зазвичай цей вид робіт виконують для розвантаження або завантаження верстатів, конструкцій, розміри і маса яких не дозволяють виконати їх вручну.
Найпоширеніший вид такелажних робіт-перевезення верстатів, обладнання в Харкові. Такелаж верстатів виконується не тільки для полегшення роботи вантажникам. Навантаження обладнання, конвеєрів, верстатів із застосуванням такелажного обладнання, позитивно позначається на термінах проведення робіт, а також на збереження вантажу.
На сьогодні такелажні роботи потрібні абсолютно в усіх сферах діяльності виробництва. Крім того, наші фахівці виконають послуги: перевезення банкоматів, сейфів, піаніно, роялів, котлів у Харкові.

Такелаж. Обладнання та інструменти

Такелаж – це сукупність обладнання та інструментів, для безпечного транспортування і переміщення важких, великогабаритних вантажів. Такелаж (Харків) виконується за допомогою таких пристосувань: рокла, штабелер, домкрат, троси, канати, гаки, мотузки, ланцюги, стропи та ін.

Наші фахівці з легкістю виконають будь-які такелажні роботи (Харків) – від перенесення сейфа до демонтажу та перевезення верстатів та іншого промислового обладнання. Такелажники нашої компанії, швидко і акуратно відключать і демонтують обладнання, занурять і перевезуть в обумовлені терміни. Працюючи з 2008 року в сфері такелажних робіт, наші фахівці знайшли безцінний досвід у виконанні даних послуг. Можете не сумніватися у високому професіоналізмі робіт наших такелажників.

такелажные работы
Але яким би не був першокласним професіоналом такелажник, він не впорається з поставленим завданням без спеціального обладнання.
Ми володіємо новітнім такелажним обладнанням, що дозволяє нам впоратися з будь-якими труднощами робочого процесу.

Проведення такелажних робіт

Всі роботи ведуться строго за правилами техніки безпеки, що в свою чергу гарантує збереження вантажу, що перевозиться, і здоров ‘я задіяного в роботу персоналу. І не варто проводити, такі роботи самостійно, довірте цю справу професіоналам. Оскільки неправильне їх проведення може призвести до псування вантажу, що перевозиться, а також привезти до людських жертв.

Якщо у Вас виникнуть питання, з приводу проведення такелажних робіт, ви можете зателефонувати нам за телефонами вказаним вгорі сайту. Наші менеджери дадуть відповідь на будь-які ваші запитання, розрахують вартість послуг, підберуть автотранспорт, і команду вантажників.

Також при складнощах оцінки обсягів робіт, ви можете викликати майстра. Після огляду, майстер оголосить повну вартість послуг.

Ціни на такелажні роботи в Харкові
Види рабiтОбсягЦiна
Такелаж верстатів1 кг2-3 грн
Такелаж банкоматів, сейфів1 кг5 грн
Послуги маніпулятора1 година700 грн
Послуги авто-крана1 година700 грн

Обратный звонок


Оставьте номер Вашего телефона и мы перезвоним Вам!