Вивезення будівельного сміття

Вивезення будівельного сміття ціни
Вид транспортуОбсягВартість вивезенняВартість навантаження
Газель4 м куб600 грн200 грн
Зiл4 м куб900 грн500 грн
Камаз8 м куб1100 грн800 грн
Євро камаз12 м куб1500 грн1200 грн
Камаз 30т20 м куб2500 грн2000 грн

вывоз строительного мусора У великому місті кожен з нас хоч раз стикався з проблемою вивезення сміття.

Наприклад, при переїзді на нову квартиру потрібно викинути старі меблі, після ремонту або перепланування, скупчилося будівельне сміття, вирішили забратися у дворі, утворилася купа листя, гілок та інших відходів.

Самостійне вивезення вимагає наявності транспорту, і певних фізичної підготовки, що не дуже вписується в образ успішної або зайнятої людини.

Простіше викликати професіоналів, які зберуть і упакують, занурять і вивезуть все сміття, що скупчилося.

Проблема вивезення строймусора

 

У більшості випадків великі обсяги сміття, утворюються при реконструкції або будівництві масштабних будівель, багатоповерхівок, доріг, підприємств. Завдяки цьому, проблема вивезення будівельного сміття, актуальна як ніколи.

Безліч фірм, що займаються послугою вивезення сміття готові запропонувати допомогу у вирішенні цієї проблеми. Але багато з них дилетанти в цій справі, що хапаються за будь-яку можливість заробітку. Слід серйозно поставитися до вибору компанії перевізника, оскільки недбале ставлення до роботи деяких фірм може негативно позначитися на процесі виконання поставлених завдань.

Вивезення будівельного та іншого сміття – це ряд дій спрямованих на безпечну утилізацію та переробку різних будівельних і побутових відходів.


Чому Вам слід звернутися в нашу фірму

 
вывоз мусора харьков

Наша фірма здійснює вивезення сміття в Харкові та області або інших відходів, вже протягом тринадцяти років. Ми завжди вірні своїм принципам:акуратно, швидко, недорого. І це позитивно позначається на відгуках клієнтів, і репутації компанії в цілому.

Вивезення сміття (Харків) виконується на нових автомобілях підвищеної вантажопідйомності. Залежно від обсягів сміття, що перевозиться, наші фахівці підберуть відповідний транспорт, для навантаження і вивезення мотлоху.
Також у нас ви можете замовити послуги вантажників. Наші вантажники акуратно і швидко упакують в мішки, а також спустять все сміття.
Вам не варто турбуватися про долю вивезеного мотлоху, ми подбаємо про безпечне вивезення та утилізації.

Обратный звонок


Оставьте номер Вашего телефона и мы перезвоним Вам!